( 1 : 4 )
Zima 2022 - 7. Liga 7x7
  • niedziela, 23 styczeń 2022
  • 09:00

142' Damian Borowski Warsaw Bad Boys
140' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
136' Damian Borowski Warsaw Bad Boys
135' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
109' Bartek Staniszewski Warsaw Bad Boys
142' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
140' Damian Borowski Warsaw Bad Boys
109' Bartek Podobas Warsaw Bad Boys
149' Maciej Rak Defenders
140' Mateusz Gajda Defenders
132' Mateusz Izdebski Defenders
125' Jakub Górka Defenders
121' Mateusz Izdebski Defenders
113' Maciej Rak Defenders
105' Mateusz Gajda Defenders
1Bartek Podobas Warsaw Bad Boys
1Konrad Dobrowolski Defenders

W pierwszym niedzielnym starciu z ekipą Warsaw Bad Boys mierzył się aktualny lider rozgrywek, Defenders, którzy w ten sezon weszli z przytupem. Wynik już w 5 minucie otworzyli goście, jednak po chwili gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania. Na boisku widać było od początku dominację Defendersów, którzy szybciutko wbili rywalom trzy bramki i zarysowali to jeszcze bardziej. Ta ustalająca wynik pierwszej połowy na 1:4, autorstwa Konrada Dobrowolskiego, była przykładną definicją idealnego strzału w samo okienko. Na początku drugiej odsłony meczu sytuacja nie uległa większej zmianie i goście ponownie podwyższyli swoje prowadzenie. Jednak w 35 minucie mogliśmy odnieść wrażenie, że zbytnio się rozluźnili. Na boisku swoje pięć minut miał Michał Podobas, który w ciągu kilku minut dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców i zaliczył asystę, a jego drużynie udało się złapać kontakt golem na 5:6. Defendersi jednak ocknęli się w porę i przed samym końcem meczu rozwiali wszelkie wątpliwości co do końcowego rezultatu, wygrywając ostatecznie 5:8 i umacniając się na najwyższym stopniu podium. MVP wybrany został Konrad Dobrowolski, który czterokrotnie zmuszał bramkarza rywali do wyjęcia piłki z siatki.