( 2 : 5 )
Zima 2022 - 7. Liga 7x7
  • niedziela, 09 styczeń 2022
  • 10:00

150' Kamil Ceran Stado Szakali
145' Maciej Płuska Stado Szakali
143' Kamil Ceran Stado Szakali
140' Jan Słupski Stado Szakali
133' Kamil Ceran Stado Szakali
127' Jan Mitrowski Stado Szakali
114' Kamil Ceran Stado Szakali
110' Karol Wierzchoń Stado Szakali
106' Kamil Ceran Stado Szakali
105' Jakub Siwiński Stado Szakali
145' Jan Mitrowski Stado Szakali
140' Kamil Ceran Stado Szakali
122' Kamil Ceran Stado Szakali
114' Jan Mitrowski Stado Szakali
110' Maurycy Ostaszewski Stado Szakali
105' Maciej Płuska Stado Szakali
1Kamil Ceran Stado Szakali

O 10 na boisko wybiegli gracze 7.Ligi Szóstek, PRE Wwa i Stado Szakali. Przed meczem obstawialiśmy wyrównane zawody, lecz boisko szybko zweryfikowało noworoczną formę. Już w 5 min Maciej Płuska podał do Jakuba Siwińskiego i mieliśmy 0:1. Minutę później Kamil Ceran podwyższył wynik na 0:2 po przejęciu piłki na połowie rywala. W 10 min Karol Wierzchoń podwyższa wynik na 0:3, a asystował mu Maurycy Ostaszewski. 14 min to znów bramka autorska Cerana, a tym razem asystował mu Jan Mitrowski. W 16 min wreszcie do głosu doszli gracze PRE, a konkretnie Artur Igras podał do Jacka Wrzesińskiego, który trafił na 1:4. Po kolejnej minucie mieliśmy już 2:4, lecz tym razem strzelcem był Igras, a asystował Wrzesiński. Trzy minuty przed przerwą bramkę na 2:5 strzelił Mitrowski po asyście Cerana. Do przerwy 2:5. Po zmianie stron mieliśmy odzwierciedlenie pierwszej połowy. Lecz tym razem był to popis Kamila Cerana, który w drugiej połowie dołożył hattrika do wcześniej strzelonych dwóch bramek, łącznie zdobywając aż 5 goli. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:11. Wyróżnić należy jednak Artura Igrasa, który uczestniczył przy wszystkich bramkach drużyny (4 bramki,2 asysty), lecz to niestety nie wystarczyło, eby uratować zespół przed porażką.