( 1 : 3 )
Zima 2022 - 7. Liga 7x7
  • niedziela, 09 styczeń 2022
  • 09:00

145' Sasha Anachenko Semper Victoria
141' Sasha Anachenko Semper Victoria
136' Krzysztof Henrych Semper Victoria
120' Krzysztof Henrych Semper Victoria
143' Mateusz Gajda Defenders
139' Mateusz Gajda Defenders
138' Mateusz Nyśk Defenders
137' Mateusz Nyśk Defenders
133' Wojciech Woźniak Defenders
131' Illia Dehoda Defenders
128' Mateusz Gajda Defenders
125' Illia Dehoda Defenders
125' Mateusz Gajda Defenders
122' Wojciech Woźniak Defenders
110' Illia Dehoda Defenders
145' Mateusz Jończyk Semper Victoria
141' Krzysztof Henrych Semper Victoria
136' Sasha Anachenko Semper Victoria
1Illia Dehoda Defenders

Rywalizacja w ramach Siódmej Ligi Szóstek pomiędzy Semper Victorią i Defenders lepiej zaczęła się dla ekipy w czerwonych strojach. W 10 minucie Mateusz Nyśk sprytnie przepuścił piłkę zagraną przez Ilię Dehodę, ta zmyliła bramkarza nominalnych gospodarzy i wpadła do siatki. Potem oglądaliśmy dość zacięty fragment meczu, aż w 20 minucie strzałem z dystansu wyrównał Krzysztof Henrych. Lecz końcówka pierwszej odsłony w wykonaniu gości była zabójcza. Najpierw Wojciech Woźniak popisał się solowym rajdem, zwieńczonym bramką, a po chwili Dehoda kapitalnie przymierzył w samo okienko i na przerwę Czerwoni schodzili przy stanie 1:3. Tuż po zmianie stron ładnie przy słupku przymierzył Mateusz Gajda, nie kilka akcji później ten sam zawodnik podwyższył na 1:5 po świetnym podaniu Nyśka. Po pół godzinie gry Konrad Dobrowolski zagrał z rzutu rożnego do Dehody, a ten z pierwszej piłki huknął nie do obrony i było 1:6. Goście potem zdobyli jeszcze trzy trafienia, tracąc przy tym jednego gola, ale w końcówce duet Henrych – Sasha Anachenko nieco zmniejszył straty i finalnie zakończyło się na 4:9. Semper Victoria miała swoje momenty, ale przespała środek tych zawodów, co przełożyło się na przegraną. Defenders pokazali się z naprawdę dobrej strony i zasłużenie triumfowali na inaugurację piłkarskiej zimy.