( 0 : 2 )
Zima 2022 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 13 luty 2022
  • 11:00

149' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
146' Daniel Kornatka Gramy Swoje
143' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
142' Adam Olszewski Gramy Swoje
139' Daniel Kornatka Gramy Swoje
136' Norbert Staniaszek Gramy Swoje
134' Norbert Staniaszek Gramy Swoje
128' Adam Olszewski Gramy Swoje
125' Adam Olszewski Gramy Swoje
119' Tomasz Rębiewski Gramy Swoje
149' Norbert Staniaszek Gramy Swoje
143' Marek Chechat Gramy Swoje
139' Adam Olszewski Gramy Swoje
136' Marek Chechat Gramy Swoje
134' Daniel Kornatka Gramy Swoje
128' Tomasz Rębiewski Gramy Swoje
1Adrian Cuch Gramy Swoje
1Adam Olszewski Gramy Swoje

Konfrontacja FC Freedom oraz Gramy Swoje zapowiadała się jako mecz kolejki Czwartej Ligi Szóstek, gdyż obie drużyny zajmowały czołowe miejsca w tabeli, a dodatkowo miały po 10 punktów na koncie. Jak się jednak okazało, było to dość jednostronne widowisko. Lecz pierwsza połowa była dość wyrównana. Osłabieni brakiem swoich czołowych zawodników FC F, czyli Olega Shevtsova i Kyrylo Ivanshchenko, grali bardzo niedokładnie, ale do 19 minuty skutecznie odpierali ataki rywali. Wtedy to jednak błąd defensywy wykorzystał Tomasz Rębiewski i zrobiło się 0:1. Potem ekipa w błękitnych trykotach miała dwie dobre okazje (raz piłka zatrzymała się na poprzeczce), ale w końcu dopięli swego. Tuż przed przerwą płaskim strzałem popisał się Adam Olszewski i GS schodzili na przerwę przy stanie 0:2. Druga odsłona to był już prawdziwy popis gości. Tuż po wznowieniu gry Olszewski po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a potem Czerwoni całkowicie się posypali. W 34 i 36 minucie dublet skompletował Norbert Staniaszek, w 39 minuty swojego gola zdobył Daniel Kornatka, a w 42 minucie hat-tricka uzbierał najlepszy na murawie Adam Olszewski. Nie był to jednak koniec. Po niespełna 60 sekundach na 0:8 podwyższył Kamil Siatkowski, a potem poprawił Kornatka. Wynik na 0:10 ustalił niezawodny Siatkowski i trzy punkty powędrowały na konto jego ekipy. Gramy Swoje zagrali koncertowo, zwyciężyli w pełni zasłużenie i dzięki temu dalej przewodzą w ligowej tabeli. Z kolei FC Freedom to spotkanie kompletnie nie wyszło, ale już w najbliższą niedzielę będą mieli okazję do rehabilitacji.