( 2 : 1 )
Zima 2022 Trzecia Liga
  • niedziela, 30 styczeń 2022
  • 09:00

144' Łukasz Woszczyk Los Lamusos
133' Michał Araźny Los Lamusos
105' Michał Araźny Los Lamusos
147' Norbert Taras Drink Team
145' Norbert Taras Drink Team
141' Rafał Niedbała Drink Team
139' Norbert Taras Drink Team
127' Paweł Fraszczyk Drink Team
120' Paweł Fraszczyk Drink Team
107' Mariusz Lewandowski Drink Team
105' Tomasz Piotrowski Los Lamusos
1Norbert Taras Drink Team

Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od meczu Drink Team i Los Lamusos. Nominalni gospodarze podchodzili to tego spotkania z pozycji lidera wygrywając wszystkie dotychczasowe spotkania. Goście zaś wygrali tylko w pierwszej kolejce i od tamtej pory notują porażki. Już od początku meczu mieliśmy sporo emocji. W 5 min Tomasz Piotrowski wypuścił Michała Araźnego sam na sam i mieliśmy 0:1. Dwie minuty później Mariusz Lewandowski wrzucił piłkę w pole karne, a Norbert Taras strzałem głową umieścił piłkę w siatce, 1:1. Później byliśmy światkami piłkarskich szachów, aż do 20 min. Wtedy z rożnego piłkę w pole karne dograł Paweł Fraszczyk, a akcję wykończył Taras. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmian, było 2:1 dla DT. Szybko po wznowieniu DT strzelili bramkę na 3:1, po akcji Lewandowski-Taras. W 33 min, ładnym strzałem z woleja popisał się Araźny i znów gracze w niebieskich trykotach złapali kontakt z rywalem. Sześć minut później Przemek Masztaler strzałem z daleka podwyższył prowadzenie na 4:2. Następnie w 41 min Rafał Niedbała podał piłkę Fraszczykowi i LL mają już stratę trzech bramek do rywala. W 44 min Łukasz Woszczyk daje ostatnią nadzieję swojej drużynie strzelając bramke na 5:3, ale to wszystko na co ich stać. Do końca meczu DT strzelili jeszcze dwie bramki, finalnie wygrywając 7:3. Strzelcami byli Fraszczyk i Masztaler. Po tym meczu Drink Team umocnił się na pozycji lidera, zaś Lamusy okupują przedostatnią pozycję w tabeli.