( 3 : 1 )
Zima 2022 - SuperLiga6
  • niedziela, 06 luty 2022
  • 18:00

147' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
146' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
141' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
139' Gabriel Krukowski SS Cyrkulatka
138' Sebastian Dziki SS Cyrkulatka
133' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
124' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
119' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
107' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
147' Eryk Stoch Moszna Squad
143' Maciej Latosiewicz Moszna Squad
140' Bartek Adamiak Moszna Squad
122' Michał Burzyński Moszna Squad
146' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
141' Sebastian Dziki SS Cyrkulatka
139' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
133' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
124' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
119' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
143' Łukasz Dworakowski Moszna Squad
122' Eryk Stoch Moszna Squad
1Dominik Skubisz SS Cyrkulatka

Gospodarze zdecydowanie są pozytywnym zaskoczeniem obecnych rozgrywek, natomiast gra w kratkę gości nieco rozczarowuje, przede wszystkim, ich samych. W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy szybko rozpoczęli strzelanie. Dominik Skubisz wpisał się na listę strzelców już w 3. minucie. Dalsza część gry to w miarę wyrównana rywalizacja z lekkim wskazaniem na Cyrkulatkę. Zanim podwyższyli prowadzenie, kilkoma dobrymi interwencjami popisali się obaj bramkarze. W 19. minucie Skubisz ponownie znalazł drogę do bramki rywali. Moszna mogła odpowiedzieć 180 sekund później, ale strzał z rzutu karnego zatrzymał się na poprzeczce. Co się nie udało z „jedenastki”, udało się z gry – Michał Burzyński po podaniu Eryka Stocha naprawił swój błąd i zdobył bramkę kontaktową. Radość gości zostało zgaszona na minutę przed przerwą, gdy Skubisz skompletował hat-tricka. O ile pierwszą odsłonę moglibyśmy nazwać wyrównaną, to o drugiej części tak powiedzieć nie można. Dominacja Cyrkulatki, która bezbłędnie wykorzystała zastój Moszny. Najlepszy na boisku Skubisz poprzestał na czwartym trafieniu i przekazał pałeczkę kolegom z drużyny. Świetnie asystował Przemek Krzyszycha, a strzelanie rozłożyło się równomiernie na pozostałych graczy. Po stronie Moszny sytuację próbował ratować m.in Maciej Latosiewicz, ale tego dnia jego drużyna była pozbawiona argumentów. Skończyło się na wygranej SS Cyrkulatka 9:4. W meczu mogło paść więcej bramek, ale świetny występ na swoim koncie zapisał przede wszystkim Daniel Grynczel oraz w mniejszym stopniu Marcin Czuwara.