1Damian Wawrzeniecki Bad Boys Zielonki
1Piotr Bujalski Bad Boys Zielonki
1Michał Wieczorek Bad Boys Zielonki
1Jakub Małachowski FC NaNkacu

W jedenastej kolejce Pierwszej Ligi Szóstek zmierzyły się dwie topowe drużyny - FC NaNkacu podejmowało Bad Boys Zielonki. To spotkanie było istnym festiwalem strzeleckim. Pierwszą bramkę dla gości po fenomenalnej akcji zespołowej zdobył już w 4 minucie Kamil Janasz, a asystował mu Damian Wawrzyniecki. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, również w 4 minucie wyrównującego gola strzelił Paweł Wojsław, który mocno wyróżniał się na boisku swoją dyspozycją. Następna bramka na 2:1 dla gospodarzy pozwoliła im lekko odetchnąć i to rywale musieli gonić wynik. Mimo wielu prób Bad Boys’ów, brakowało celnych uderzeń w ostatniej fazie akcji, a jak wiadomo niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Po jednej z szybkich kontr, z ostrego kąta Kuba Małachowski ustalił wynik do przerwy - 3:1. W drugiej odsłonie spotkania drużyna gości od początku mocno nastawiła się na atak i odrabianie strat. Początkowo obrona FC NaNkacu była nie do przejścia, ale w końcu w 32 minucie Paweł Szczepaniak znalazł na nią sposób po dobiciu strzału Michała Wieczorka. Następnie mogliśmy podziwiać fenomenalną akcję Małachowskiego, który przedryblował kilku rywali i mocnym strzałem zapracował na hattricka. Wydawało się, że przy wyniku 4:2 gospodarze już mają ten mecz w kieszeni, jednak Zielonki nie zamierzały odpuszczać i w 3 minuty wyrównali po mocnym strzale z rzutu wolnego Pawła Szczepaniaka i zespołowej akcji, którą na bramkę zamienił Kamil Mikulski. Nastąpiła dynamiczna wymiana ciosów, ponieważ w tym meczu żadnej z drużyn widocznie nie odpowiadał remis. Przy takim tempie zdarzają się błędy i w 45 minucie padła niefortunna bramka samobójcza gości, FC NaNkacu na prowadzeniu 5:4. Bad Boys postawili wszystko na jedną kartę - zdecydowany atak całą drużyną, na ich nieszczęście bramkarz rywali nie dał się pokonać, a kiedy wszyscy zawodnicy byli pod bramką, łatwo o szybkie kontrataki. Właśnie to wykorzystali gospodarze w końcówce spotkania i to bardzo skutecznie, każdy odbiór piłki zamieniali na bramkę i już po chwili mieliśmy wynik 8:4, a swoją czwartą bramkę zdobył Małachowski, kończąc nią to niesamowite spotkanie i jednocześnie zdobywając tytuł zawodnika meczu. Nie można jednak zapomnieć o wielkim wkładzie w zwycięstwo Pawła Wojsława, który zdobył bramkę, ale również trzykrotnie asystował. W drużynie gości natomiast bardzo widoczny był Paweł Szczepaniak, to on prowadził grę w swoim zespole, a także strzelił dwa gole. Nie odzwierciedlił tego wynik, ale mecz był bardzo wyrównany. Koniec końców to drużyna FC NaNkacu wykorzystała swoje szanse i zatriumfowała, dzięki czemu kończy sezon na drugim miejscu, ze stratą jedynie 2 punktów do mistrza.