( 2 : 1 )
Lato 2021 Trzecia Liga
  • środa, 21 lipiec 2021
  • 19:45

135' Valery Burau Semper Victoria
123' Piotrek Mach Semper Victoria
105' Michał Wilczyński Semper Victoria
103' Krzysztof Henrych Semper Victoria
135' Krzysztof Henrych Semper Victoria
123' Valery Burau Semper Victoria
105' Valery Burau Semper Victoria
103' Michał Wilczyński Semper Victoria
1Valery Burau Semper Victoria

O 19:45 na boisko przy Obrońców Tobruku 11 wybiegły ekipy Semper Victoria i KP Kozia. SV w bardzo obiecujący sposób rozpoczęli letnią rundę. KPK ma za sobą jeden przegrany mecz, więc liczy na pierwsze punkty. Już w 3 minucie Krzysztof Henrych dostał podanie od Michała Wilczyńskiego i mieliśmy 1:0 dla SV. Dwie minuty później Wilczyński wpisał się na listę strzelców, a dogrywał mu Valery Burau. Na cztery minuty przed końcem KP strzeliło bramkę kontaktową. Autorem gola był Maciej Baranowski, któremu asystował Antoni Pieńkos. Pierwsza połowa z wynikiem 2:1. Po zmianie stron znów Burau popisał się ostatnim podaniem, a na listę strzelców w 23 minucie wpisał się Piotr Mach. Pięć minut później dzięki bramce Baranowskiego gracze w czarnych trykotach znów odzyskują kontakt z rywalem. W 35 minucie Henrych dograł do Buraua, a ten ustalił wynik spotkania i gracze w pomarańczowych koszulkach wygrywają 4:2. Po tym meczy SV w trzech meczach zdobyło 6 punktów, za to KPK dalej musi czekać na pierwsze zwycięstwo.