( 0 : 3 )
Lato 2021 Trzecia Liga
  • środa, 21 lipiec 2021
  • 19:00

138' Rafał Jochemski KS Na Pełnej
136' Łukasz Ambroży KS Na Pełnej
134' Rafał Jochemski KS Na Pełnej
133' Tomek Piekutowski KS Na Pełnej
127' Rafał Jochemski KS Na Pełnej
125' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
118' Michał Zalewski KS Na Pełnej
112' Mateusz Skowroński KS Na Pełnej
103' Łukasz Ambroży KS Na Pełnej
138' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
137' Rafał Jochemski KS Na Pełnej
136' Marek Nowacki KS Na Pełnej
134' Tomasz Uzarski KS Na Pełnej
127' Tomasz Uzarski KS Na Pełnej
112' Aleksander Majewski KS Na Pełnej
103' Rafał Jochemski KS Na Pełnej
1Rafał Jochemski KS Na Pełnej

Środowe zmagania rozpoczęliśmy od starcia pomiędzy ADP Wolska Ferajna, a KS Na Pełnej. ADP lepiej weszło w sezon, lecz niestety na ten mecz przyjechali w bardzo okrojonym składzie, grając cały mecz jednego mniej. KS czekał na pierwsze punkty, więc na ten mecz zmotywowała się praktycznie cała drużyna. Od początku przynosiło to efekty, gdyż już w 3 minucie Łukasz Ambroży dostał podanie od Rafała Jochemskiego i KSNP wyszło na prowadzenie. Zespół Kamila Jagiełły próbował raz za razem zagrozić bramce Czarka Kubalskiego, ale brakowało im skuteczności lub dawała się we znaki przewaga liczebna przeciwnika. W 12 minucie Aleksander Majewski podał do Mateusza Skowrońskiego i mieliśmy już 0:2. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Michał Zalewski po samodzielnej akcji ustalił wynik i mieliśmy 0: 3. Po zmianie stron goście ruszyli już z zdwojoną siłą i już w 25 minucie Mariusz Matraszek podwyższył na 0:4. Następne dwie bramki to popis duetu Uzarski-Jochemski. W 36 minucie Marek Nowacki podał do Ambrożego i “wolanie” przegrywali już 0:7. Ostatnie dwie bramki padły w kolejnych dwóch minutach, po golach Piekutowskiego i Jochemskiego, który w tym meczu ustrzelił hat-trika, dorzucając do togo dwie asysty. Końcowy wynik to 0:9. Premierowe punkty dla ekipy “Uziego” pozwoliły wskoczyć im na piątą pozycje, a ADP spadło na 7 miejsce w tabeli.