Lato 2021 Druga Liga
  • czwartek, 29 lipiec 2021
  • 20:30

O godzinie 20:30 na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku na przeciw siebie stanęły ekipy OMS-u oraz Los Lamusos. Na pierwsze trafienie tej rywalizacji musieliśmy czekać, aż do dziewiątej minuty kiedy to Konrad Osiński pewnie wykorzystał świetne podanie od Filipa Błusia. Niecałe siedem minut później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie nominalnych gospodarzy po świetnym odbiorze w środku pola. Do końca pierwszej odsłony spotkania nie zobaczyliśmy więcej bramek. Po zmianie stron do ataku ruszyli zawodnicy w niebieskich trykotach. W przeciągu ledwie ośmiu minut odrobili oni straty i wyszli na jedno bramkowe prowadzenie po uderzeniach Artura Różyckiego, Piotra Sulerzyckiego oraz Piotra Stańkiewicza. OMS jednak tak łatwo się nie poddawał, w końcowej fazie spotkania wykorzystali oni fatalne błędy oraz rozluźnienie rywali i odrobili straty z nawiązką, po dwóch fantastycznych golach Konrada Osińskiego. Końcowy rezultat to 4:3 dla OMS-u, który dzięki świeżo zdobytym punktom wskoczył na trzecie miejsce w tabeli Drugiej Ligi Letniej.