Lato 2021 Druga Liga
  • czwartek, 29 lipiec 2021
  • 19:45

1Mariusz Tarnowski Haratacze

To było starcie o pierwsze punkty w letniej kampanii Liga Bemowska. W szranki stanęli Haratacze oraz Walec, którzy jak dotąd musieli uznawać wyższość rywali. To poniekąd mała niespodzianka, bo jedni i drudzy mieli bić się o medale. Lepiej w mecz weszli goście, którzy po dwóch minutach prowadzili po golu Michała Rosochowicza. Haratacze szybko ruszyli do odrabiania strat a udało im się to już po pięciu minutach, a do siatki rywali trafił Mariusz Tarnowski. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron mecz się rozkręcił na dobre i mimo, że sytuacje stwarzały obie ekipy, to więcej było ich po stronie gospodarzy, którzy już po czterech minutach gry prowadzili 2:1. Na listę strzelców wpisał się ponownie Tarnowski. Walec próbował, szarpał ale defensywa rywala pozostała nieugięta. Tymczasem cztery minuty przed końcem meczu kropkę nad i postawił Hubert Wasiak. Finalnie Haratacze pokonali Walca 3:1, a największa w tym zasługa duetu Tarnowski – Truszczyński, gdzie pierwszy strzelał, a drugi dogrywał.