( 2 : 2 )
Lato 2021 - 2. Liga 7x7
  • środa, 28 lipiec 2021
  • 19:45

137' Horacio Flores El Barrio F.C.
134' Horacio Flores El Barrio F.C.
131' Fabian Rivera El Barrio F.C.
122' Fabian Rivera El Barrio F.C.
106' Horacio Flores El Barrio F.C.
103' Eduardo Longoria El Barrio F.C.
139' Jan Śmigielski Agil at Agord
119' Paweł Maul Agil at Agord
113' Damian Metryka Agil at Agord
137' Juanma Garcia El Barrio F.C.
134' Saul Green El Barrio F.C.
122' Horacio Flores El Barrio F.C.
106' Eduardo Longoria El Barrio F.C.
134' Oskar Chrzanowski Agil at Agord
119' Arkadiusz Gromada Agil at Agord
113' Maciej Kurman Agil at Agord
137' Eduardo Longoria El Barrio F.C.
138' Damian Metryka Agil at Agord
121' Mariusz Balcerek Agil at Agord
130' Daniel Grynczel Agil at Agord
1Horacio Flores El Barrio F.C.

O 19:45 na boisko przy Obrońców Tobruku 11 wybiegły drużyny El Barrio Mexa i Agil at Agord. Zawodnicy rodem z Meksyku chcieliby podtrzymać swoją zwycięską serię, za to AaA czekali na premierowe punkty w tej rundzie. W mecz jednak lepiej weszli gospodarze, którzy już w 3 min obieli prowadzenie. Strzelcem bramki był Eduardo Langoria który wykorzystał błąd obrońców i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Trzy minuty później Langoria podał do Horacio Floresa i mieliśmy już 2:0. W 13 minucie goście się przebudzili i Damian Metryka po podaniu od Macieja Kurmana strzelił bramkę kontaktową. Minutę przed końcem pierwszej połowy zawodnicy Agila przeprowadzili składną akcję i Paweł Maul strzelił wyrównującego gola, a dogrywał mu Arek Gromada. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2:2. Po zmianie stron znów “Meksykanie” wychodzą na prowadzenie. Flores zagrał piłkę do Fabiana Rivery i mieliśmy 3:2. W 30 minucie Daniel Grynczel popełnił błąd i sądząc, że jest w polu karnym obronił piłkę ręką uderzaną przez rywala. Sędzia ukarał bramkarza AaA czeroną kartką. Sytuację tą wykorzystał kapitan gospodarzy, Fabian Rivera, który strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego i mieliśmy 4:2. W 34 minucie Saul Green podał do świetnie spisującego się tego wieczoru Floresa i było 5:2. Trzy minuty później znów ten sam piłkarz umieścił piłkę w bramce, a tym razem podającym był Juanma Garcia. W 39 minucie Oskar Chrzanowski podał do Janka Śmigielskiego i mieliśmy 6:3. Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie, dzięki czemu gospodarze pozostali na pozycji wicelidera, a goście zamykają tabelę 2 Ligi Letniej.