( 3 : 2 )
Lato 2021 Druga Liga
  • środa, 21 lipiec 2021
  • 19:45

W środowy wieczór w ramach 2.Ligi Letniej los skojarzył ze sobą drużyny All4One oraz Agil at Agord. Spodziewaliśmy dobrej piłkarskiej uczty i taką otrzymaliśmy. Pierwsza połowa to istny rollercoaster z klasycznymi zwrotami akcji. Pierwsi do głosu doszli goście, którzy już w 4 minucie za sprawą duetu Daniel Grynczel – Paweł Maul objęli prowadzenie. Gracze w czerwono-czarnych trykotach na początku meczu wyglądali naprawdę przyzwoicie. Jednak z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Ich odpowiedź przyszła w 11 minucie gdy zagranie Piotra Świstaka wykończył Karol Kubicki. A4O poszli za ciosem. Minutę potem Kubicki obsłużył Stasia Kędzierskiego i było 2:1. Goście nie składali jednak broni, a cztery minuty potem dali temu dowód. Tym razem Maul wykorzystał dalekie podanie swojego bramkarza, Bartka Dąbrowskiego i mieliśmy remis. Ostatnie słowo przed przerwą należało jednak do podopiecznych Macieja Rataja, których na prowadzenie wyprowadził Rafał Diduch po podaniu Sebastiana Frączaka. 3:2 do przerwy i wielkie apetyty na drugą połowę. Ta troszkę rozczarowała, ale tylko w kwestii liczby goli. Walki zaś było mnóstwo. Pięć minut po zmianie stron Świstak dał gospodarzom dwa gole przewagi i sytuacja gości bardzo się skomplikowała. Ci próbowali swoich sił, ale świetnie w defensywie spisywał Michał Brewczuk, zaś między słupkami nie dał się już pokonać Darek Puchta. Kropkę nad i postawił w ostatniej minucie dalekim lobem, najlepszy na boisku, Stasiu Kędzierski. All4One zwyciężył 5:2, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w tej edycji Ligi Letniej.