( 2 : 0 )
Lato 2021 Druga Liga
  • środa, 21 lipiec 2021
  • 19:00

134' Radosław Maliński Chaos Ochota
131' Leszek Urbanik Chaos Ochota
120' Grzegorz Wojciechowski Chaos Ochota
119' Marek Fabijański Chaos Ochota
137' Piotr Sulerzycki Los Lamusos
1Kacper Badurzyński Chaos Ochota

Zmagania 2.Liga Letniej otwierał mecz przyjaźni pomiędzy Chaosem Ochota a Los Lamusos. Obie ekipy wyraźnie przegrały swoje pierwsze mecze, a więc ich ambicje były mocno podrażnione. Mecz od początku był bardzo zacięty i wyrównany, jednak ciut lepiej wyglądali gospodarze, którzy specjalizują się w „szóstkach”, podczas gdy goście lepiej czują się na większym placu. Działo się wiele, ale sytuacji w pierwszej połowie było jak na lekarstwo. Dopiero tuż przed przerwą zabójczy i to podwójny cios zadali gracze z Ochoty. W głównej roli wystąpił Grzegorz Wojciechowski, który najpierw wykorzystał podanie Marka Fabiańskiego, a chwile potem dograł do Kacpra Badurzyńskiego i do przerwy było 2:0 dla Chaosu. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Gracze w niebieskich trykotach wciąż mieli problemy z rozegraniem i utrzymaniem się przy piłce, podczas gdy rywal grał swoje, punktując dalej. W 31 minucie Leszek Urbanik dość przypadkowo zagrał do Badurzyńskiego i było 3:0. To nie koniec, bo trzy minuty potem gości dobił Daniel Korzeniecki, a zagrał mu Radek Maliński. Goście walczyli do końca, ale stać ich było tylko na gola honorowego, autorstwa Łukasza Woszczyka. Ostatecznie Chaos Ochota zasłużenie pokonał Los Lamusos 4:1, a najlepszym graczem tego meczu został Kacper Badurzyński.