( 2 : 2 )
Lato 2021 Pierwsza Liga
  • środa, 21 lipiec 2021
  • 21:15

129' Radek Rogaliński FC Warsaw United
118' Mbushka FC Warsaw United
112' Kuba Filutowski FC Warsaw United
129' Mateusz Lis FC Warsaw United
112' Tomasz Lipiński FC Warsaw United
135' Olaf Jasiński FC Warsaw United
Czerwone kartki
1Radek Rogaliński FC Warsaw United

Środowe zmagania kończyliśmy pojedynkiem między FC Warsaw Utd a Dynamo. Obie drużyny chciały udowodnić, że zeszłotygodniowe wyniki to nie przypadek. Od początku mecz był bardzo wyrównany, ale napastnicy nie umieli pokonać świetnie spisujących się bramkarzy. W 10 minucie Kostya Didenko po podaniu od Maksyma Kulyka otworzył wynik tego spotkania. Dwie minuty później FCWU doprowadzili do remisu. Autorem bramki był Kuba Filutowski, a asystował mu Tomasz Lipiński. W 14 minucie znów duet Kulyk-Didenko wyprowadzili swój zespół na prowadzenie. Na dwie minuty przed końcem po zamieszaniu w polu karnym piłka spadła pod nogi Mbushki, a on nie marnuje takich sytuacji. Pierwsza połowa remisowa, 2:2. Druga odsłona przebiegała bardzo podobnie do pierwszej. Znów naprzemienne ataki i świetne interwencje bramkarzy. W 29 minucie właśnie bramkarz WU Radek Rogaliński, postanowił wziąć sprawy w “swoje nogi” i pięknym strzałem z połowy boiska pokonał rywala. Pod koniec meczu doszło na boisku do niedopuszczalnego zdarzenia, gdy po faulu doszło do przepychanek między zawodnikami, którymi efektem ukarani czerwonymi kartkami zostali Filip Pszczółkowski z FCWU i Maksym Frantisov z Dynamo. Ostateczny wynik spotkania to 3:2 dla graczy w białych trykotach.  Zwycięstwo dało im pozycje lidera, a przegrani spadli na drugą pozycję.