( 0 : 3 )
Wiosna 2021 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 30 maj 2021
  • 13:00

131' Piotr Jakubowski KTS Chimera
127' Piotr Kos KTS Chimera
142' Piotr Goror FC Futbalowski
141' Kris Radomski FC Futbalowski
138' Alexander Olegovich FC Futbalowski
133' Michał Makowski FC Futbalowski
122' Javier Peraza FC Futbalowski
120' Houssain Shalaby FC Futbalowski
110' Piotr Goror FC Futbalowski
127' Karol Sawicki KTS Chimera
142' Kris Radomski FC Futbalowski
141' Michał Makowski FC Futbalowski
133' Kris Radomski FC Futbalowski
110' Houssain Shalaby FC Futbalowski
1Kris Radomski FC Futbalowski

W meczu pomiędzy KTS Chimera i Futebolwski FC w rozgrywkach Drugiej Ligi Szóstek faworytami byli nominalni goście i pierwsza połowa pokazała, że takie prognozy nie wzięły się znikąd. Już w 10 minucie Houssain Shalaby podał do Piotra Gorora i było 0:1. Na 0:2 podwyższył sam Shalaby w 20 minucie, minęło niespełna 120 sekund i na 0:3 poprawił ładnym uderzeniem nożycami Javier Peraza. Jak się okazało, taki rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron przebudził się KTS i zadał dwa skuteczne ciosy. Najpierw na 1:3 uderzył Piotr Kos, a po nieco ponad pół godzinie gry efektownym lobem popisał się golkiper gospodarzy Piotr Jakubowski i było już tylko 2:3. Wtedy ciężar gdy na swoje barki wziął Kris Radomski. W 33 minucie podał do Michała Makowskiego i F FC odskoczyli na dwie bramki, chwilę później na 2:5 trafił Alexander Olegovich, a w 41 minucie na listę strzelców wpisał się sam Radomski. To jednak nie był koniec jego popisów. W 42 minucie Kris Radomski podał do Piotra Gorora, a ten ustalił rezultat tego spotkania na 2:7. Futebolwski FC poza tylko kilkoma momentami w pełni dominowali na boisku i zasłużenie zgarnęli trzy punkty. KTS Chimera z kolei nie miała tego dnia za wielu atutów, co dało im w konsekwencji siódmą porażkę z rzędu i spadek z ligi.