( 2 : 1 )
Wiosna 2021 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 23 maj 2021
  • 12:00

149' Artur Jaszczak Wąska Kadra
149' Igor Jaszczak Wąska Kadra
148' Igor Jaszczak Wąska Kadra
148' Artur Jaszczak Wąska Kadra
138' Artur Jaszczak Wąska Kadra
115' Artur Sieradzki Wąska Kadra
109' Adrian Zawadka Wąska Kadra
150' Maks Czyżewski FC Casuals
140' Maks Czyżewski FC Casuals
120' Michał Polak FC Casuals
149' Konrad Wojtkielewicz Wąska Kadra
138' Aleksander Tomaszewski Wąska Kadra
140' Patryk Korycki FC Casuals
120' Maks Czyżewski FC Casuals
1Igor Jaszczak Wąska Kadra

W przedostatnim meczu szóstej kolejki Pierwszej Ligi Siódemek piąta w stawce Wąska Kadra podejmowała dziewiąty FC Casuals. Jedni i drudzy potrzebowali trzech punktów, ale faworytem byli gospodarze. Pierwsza połowa była jeszcze bardzo wyrównana i zacięta, a rezultat 2:1 dla gospodarzy najlepiej o tym świadczy. Pierwsi do głosu doszła właśnie WK, która golami w 9 i 15 minucie objęła dwubrakowe prowadzenie. Goście zaś odpowiedzieli pięć minut przed przerwą. Co ciekaw druga odsłona miała bardzo podobny przebieg. Mało tego w 38 minucie gospodarze wbili gola na 3:1 ale chwile potem rywale znów złapali kontakt. Wydawało się, że taki obraz będzie nam towarzyszył do końca zwodów, a wynik będzie sprawą otwartą. Tymczasem gospodarze wytrzymali szybkie tempo do końca, natomiast rywal opadł z sił, co skończyło się katastrofą dla tych drugich. „Czarno-różowi” wbili cztery gole w cztery minuty, wybijając rywalom z głowy marzenia o korzystnym wyniku. Goście zdołali odpowiedzieć golem w 50 minucie. Ostatecznie po kapitalnym finiszu braci Jaszczak, Igora i Artura, Wąska Kadra pewnie pokonała FC Casuals 7:3 i pozostała w walce o najwyższe cele.