( 7 : 2 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 15:00

146' Paweł Popow Teraz Kolska
140' Marcin Siniarski Teraz Kolska
138' Piotr Bekas Teraz Kolska
135' Fabian Rivera Teraz Kolska
130' Marcin Siniarski Teraz Kolska
125' Marcin Siniarski Teraz Kolska
119' Paweł Popow Teraz Kolska
116' Marcin Siniarski Teraz Kolska
115' Fabian Rivera Teraz Kolska
110' Piotr Błażejczyk Teraz Kolska
106' Piotr Błażejczyk Teraz Kolska
102' Michał Salamończyk Teraz Kolska
146' Marcin Siniarski Teraz Kolska
140' Michał Salamończyk Teraz Kolska
138' Rafał Ziętek Teraz Kolska
130' Michał Salamończyk Teraz Kolska
125' Michał Salamończyk Teraz Kolska
116' Paweł Popow Teraz Kolska
102' Paweł Popow Teraz Kolska
1Paweł Popow Teraz Kolska

Teraz Kolska na inaugurację zmagań w Trzeciej Lidze Szóstek spotkał zimny prysznic w postaci porażki z Chłopcami do Bicia, z kolei FC Devs także przegrali po thrillerze ze Starą Gwardią. Tym razem „Diałby” nie dały sobie za bardzo szans na wyrównaną walkę, gdyż w ten zimny, deszczowy dzień stawili się w okrojonym składzie. Tym bardziej należy się szacunek obecnej tam piątce za ambitną postawę. Jednak nawet to nie mogło im pomóc, zwłaszcza że drużyna w żółtych strojach była bardzo dobrze dysponowana i już do przerwy „załatwiła” sprawę. Pierwszego gola już w 2 minucie zdobył Michał Salomończyk, a potem dublet dołożył Piotr Błażejczyk i było 3:0. Po kwadransie gry ładną solową akcją popisał się Fabian Rivera i podwyższył na 4:0. Po chwili Maciej Jakubowski zagrał do Piotra Jarocha i było 4:1, ale potem uaktywnił się duet Marcin Siniarski i Paweł Popow, którzy zanotowali po trafieniu, i po 19 minutach mieliśmy 6:1. Po niespełna 120 sekundach Jakubowski z Jarochem powtórzyli akcję i było 6:2, ale tuż przed zejściem do „szatni” Siniarski skompletował dublet i pierwszą odsłonę zakończyliśmy przy stanie 7:2. Po zmianie stron para Popow i Siniarski rozkręciła się na dobre. Ten pierwszy to widowisko skończył z hat-trickiem, dwoma asystami i tytułem gracza meczu. Ten drugi zdobył łącznie cztery bramki i do tego dorzucił ostatnie podanie. A do tego świetnie zagrywał też Salomończyk, swoje trzy grosze dołożyli także Rafał Ziętek i Piotr Bekas, stąd też nic dziwnego, że TK zdobyła aż 12 goli w tym spotkaniu. Rywali stać było jeszcze na trafienie Macieja Bińskowskiego. Finalny wynik 12:3 odzwierciedlał przebieg boiskowych zdarzeń. Teraz Kolska wygrała zasłużenie i co do tego nie było wątpliwości, chociaż FC Devs stawiając się w jednego mniej bardzo im w tym pomogli.