( 2 : 3 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 20 wrzesień 2020
  • 09:00

142' Jacek Trych Chłopcy do bicia
140' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
136' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
135' Maciej Lewandowski Chłopcy do bicia
129' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
127' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
123' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
120' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
117' Piotr Bekas Teraz Kolska
112' Piotr Błażejczyk Teraz Kolska
109' Piotr Bekas Teraz Kolska
140' Sławiomir Ćwikliński Chłopcy do bicia
136' Jarosław Grzywacz Chłopcy do bicia
129' Patryk Osowski Chłopcy do bicia
127' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
123' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
120' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
117' Fabian Rivera Teraz Kolska
1Patryk Osowski Chłopcy do bicia

Na inaugurację zmagań w Trzeciej Lidze Szóstek spotkali się wracający do naszych rozgrywek Chłopcy do Bicia i brązowi medaliści z zeszłego sezonu Teraz Kolska. Spotkanie to nie mogło zacząć się lepiej dla nominalnych gości. Już po nieco ponad kwadransie było 0:3. W 9 minucie strzałem z rzutu wolnego wynik otworzył Piotr Bekas, parę chwil później ładną indywidualną akcją popisał się Piotr Błażejczyk, a w 17 minucie Bekas po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Wydawało się wtedy, że ekipa w żółtych trykotach łatwo wygra ten mecz, ale potem zaczął się koncert w wykonaniu zespołu Jarosława Grzywacza. Jeszcze przed przerwą dublet zanotował Maciej Dubicki (dwukrotnie asystował Mateusz Dąbrowski) i po pierwszej części było już tylko 2:3. Po zmianie stron strzelali już tylko gospodarze. Bardzo skuteczny był Dubicki (łącznie cztery trafienia), aktywny był wspomniany Dąbrowski, ale najlepszy na placu był wszędobylski Patryk Osowski, który nie dość, że dyrygował defensywą, to był też świetnie dysponowany w ataku. Nic zatem dziwnego, że jego drużyna zaaplikowała w drugiej połowie rywalom aż pięć goli, nie tracąc przy tym żadnego. Chłopcy do Bicia jesienną kampanię, mimo słabego początku, zaczęli od zwycięstwa 8:3. Teraz Kolska z kolei ekipę z wiosny przypominała tylko w pierwszym etapie tego widowiska, a, jak widać, to było za mało na tak dobrze dysponowanych przeciwników.