( 1 : 2 )
Jesień 2020 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 11 październik 2020
  • 09:00

149' Karol Ponichtera New Greenback
148' Bartosz Salczyński New Greenback
142' Bartosz Salczyński New Greenback
141' Michał Rogalski New Greenback
104' Paweł Mahoński New Greenback
147' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
145' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
144' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
143' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
105' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
148' Michał Rogalski New Greenback
142' Grzegorz Gaworek New Greenback
104' Bartosz Salczyński New Greenback
147' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
145' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
143' Damian Wawrzeniecki Bad Boys Zielonki
1Patryk Winczura Bad Boys Zielonki

Na inauguracje czwartej kolejki Pierwszej Ligi Szóstek w szranki stanęli New Greenback oraz Bad Boys Zielonki. Bardzo ciężko było wskazać faworyta tej potyczki. Gospodarze tak naprawdę tym meczem debiutowali w pierwszej lidze, goście zaś mieli już na koncie trzy punkty w trzech meczach i walczyli o drugie zwycięstwo. Pierwsi do głosu doszli gracze w zielono-białych trykotach, którzy już w czwartej minucie objęli prowadzenie po trafieniu Pawła Mahońskiego. Nie minęła minuta, a już był remis, po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Pawła Szczepaniaka. Sześć minut potem miała miejsce kluczowa akcja dla losów pierwszej połowy, gdy w zamieszaniu piłkę do swojej bramki skierował jeden z gospodarzy. Zatem 2:1 do przerwy dla BBZ. Początek drugiej połowy był bardzo wyrównany i zacięty, a wynik nie zmieniał się przez dobre szesnaście minut. Potem jednak przejechaliśmy się niezłym rollercoasterem. Najpierw stan meczu wyrównał Michał Rogalski, a chwile potem prowadzenie NG 3:2 dał Bartek Salczyński. Wydawało się, że gospodarze pójdą za ciosem, tymczasem do gry momentalnie wrócili goście, za sprawą Patryka Winczury, który w cztery minuty odmienił i rozstrzygnął losy meczu. Najpierw zdobył dwie błyskawiczne bramki, a potem złapawszy wiatr w żagle dograł kolejne dwa gole do Szczepaniaka oraz Marcina Matysiaka i ekipa Zielonek prowadziła już 6:3. To jednak nie koniec emocji, bo na ostatni zryw zdecydowała się ekipa Grzegorza Gaworka, która w ostatnich minutach za sprawą Salczyńskiego i Karola Ponichtera załapała jeszcze kontakt, ale na więcej zabrakło już czasu. Ostatecznie Bad Boys Zielonki po kapitalnym widowisku pokonali New GreenBack 6:5, notuj drugie zwycięstwo w sezonie.