( 0 : 3 )
Jesień 2020 - 3. Liga 7x7
  • niedziela, 04 październik 2020
  • 10:00

145' Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
127' Adam Szczygielski ADP Wolska Ferajna
118' Czarek Majewski ADP Wolska Ferajna
115' Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
1Sebastian Brodowski ADP Wolska Ferajna
Czerwone kartki
1Łukasz Skwarko Drink Men

Meczem do jednej bramki i festiwalem żółtych kartek było starcie ADP Wolskiej Ferajny z Drink Men. Drużyna Mirka Wyszczelskiego pokazała Wolskiej Ferajnie, że nie będą chłopcami do bicia jak ich poprzedni rywale. W czwartej minucie wynik meczu otworzył po dobrym prostopadłym podaniu Łukasza Skwarko, Tomasz Sienkiewicz posyłając piłkę do bramki między nogami bramkarza rywali. Gospodarze popełniając wiele błędów w ofensywie jak i defensywie nie mieli pomysłu na odwrócenie losów meczu. W piętnastej minucie głupi błąd popełnił Konrad Ciesiekczyk, który dośrodkowanie Drink Men zatrzymał ręką i za to został ukarany żółtą kartkę, lecz rzut wolny pewnie wybronił Jagiełło. Trzy minuty później drugą żółtą kartkę dla drużyny otrzymał Czarek Majewski popychając niepotrzebnie Skwarko, który asystowała ze stałego fragmentu gry przy bramce Sienkiewicza. W ostatniej akcji pierwszej połowy, błąd w obronie wykorzystał Jakub Szkopiński po prostopadłym podaniu Skwarko i obie drużyny zeszły na przerwę przy wyniku 0-3. Po przerwie ADP zaczęło grać agresywniej, co w wyższej mierze w niczym im to nie pomagało. W drugiej minucie drugiej połowy nie przepisowo rywala zatrzymał Adam Szczygielski, za który został ukarany żółtą kartką. W trzydziestej drugiej minucie kolejny kontratak wykorzystali zawodnicy Drink Men. Z obrony daleki podaniem popisał się Kamil Gwiazda, a hattrika zaliczył Tomasz Sienkiewicz i ADP musiało już pogodzić się ze smakiem pierwszej porażki. W czterdziestej pierwszej minucie drugą żółtą kartkę i za razem czerwona otrzymacie Ciesiekczyk po nie przepisowym zatrzymaniu rywala i przez ostatnie dziesięć minut zieloni musieli grać jednego zawodnika mniej. W czterdziestej piątej minucie kropkę nad i postawił najlepszy na placu Łukasz Skwarko, strzelając piątą bramkę dla gości. Drink Men dzięki trzem punktom zostali nowym liderem trzeciej ligi.