( 3 : 2 )
Jesień 2020 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 11:00

144' Karol Mroczkowski St. Varsovia
133' Karol Mroczkowski St. Varsovia
125' Karol Mroczkowski St. Varsovia
124' Karol Mroczkowski St. Varsovia
120' Karol Mroczkowski St. Varsovia
140' Fryderyk Zdrojewski FC Zielony Alkobus
136' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
113' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
106' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
144' Mariusz Kozioł St. Varsovia
133' Robert Pirosz St. Varsovia
125' Artur Jończyk St. Varsovia
124' Kamil Małż St. Varsovia
120' Robert Pirosz St. Varsovia
140' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
136' Bartosz Kowalski FC Zielony Alkobus
113' Jakub Mikliński FC Zielony Alkobus
1Karol Mroczkowski St. Varsovia

Wyrównanym meczem w drugiej lidze siódemek było starcie St. Varsovii z FC Zielony Alkobus. Drużyna Michała Witkowskiego początek meczu grała w osłabieniu, gdyż na czas nie przyjechał bramkarz gospodarzy i to Zielony Alkobus miał okazję na szybkie rozpoczęcie przebiegu mecz. Tak też się stało. Już w szóstej minucie świetnym indywidualnym rajdem przez połowę boiska popisał się Karol Nowak, który pewnie sytuacja sam na sam strzelił pierwszą bramkę dla gości. Rozpędzeni goście nie zwalniali i po paru efektownych akcjach w trzynastej minucie podwyższyli prowadzenie po kolejnej bramce Nowaka, przy asyście Jakuba Miklińskiego. W połowie pierwszej części spotkania zdołał dojechać bramkarz Varsovii i gospodarze zaczęli nadrabiać straty. W dwudziestej minucie Robert Pirosz wyprowadził świetny kontratak po przejęciu piłki przed własnym polem karnym i z połowy boiska dobrym, mocnym, prostopadłym podaniem odnalazł Karola Mroczkowskiego, który z pierwszej piłki pokonał Artura Piskorza i tak też zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. Minutę przed końcem pierwszej połowy Varsovia za sprawą Mroczkowskiego zdobyła wyrównaną bramkę po dobrym podaniu ze skrzydła Kamila Małża. W ostatniej akcji pierwszych dwudziestu pięciu minut hattricka skompletował Karol Mroczkowski i to bardziej zmotywowani do dalszej walki na przerwę zeszli zawodnicy Witka. Po przerwie St. Varsovia pokazywała rywalom, że ich spadek z pierwszej ligi to był istny wypadek przy pracy. W trzydziestej trzeciej minucie czwartą bramkę dla gospodarzy ponownie strzelił Mroczkowski po dośrodkowaniu Pirosza. Dwie minuty później błąd w obronie Varsovii wykorzystali goście i po mocnym podaniu Bartosza Kowalskiego, hattricka miał już na koncie Karol Nowak. W czterdziestej minucie wynik dla Alkobusu wyrównał Fryderyk Zdrojewski i mecz zaczął się od nowa. Trzy minuty później ukarany żółtą kartką po nie przepisowym faulu został Damian Grochowski i Varsovia otrzymała okazję na zdobycie bramki z rzutu wolnego. Po stałym fragmencie gry zamieszanie w polu karnym wykorzystał najlepszy na placu Karol Mroczkowski, który zapewnił Varsovii zwycięstwo 5:4