( 0 : 3 )
Jesień 2020 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 18 październik 2020
  • 15:00

145' Bartłomiej Kochman Wariaty Kuchara
130' Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
137' Bartek Nowak FC Warsaw United
118' Bartek Nowak FC Warsaw United
114' Wojtek Królikowski FC Warsaw United
110' Karol Janiec FC Warsaw United
130' Piotr Zaręba Wariaty Kuchara
137' Dominik Bajon FC Warsaw United
118' Dominik Bajon FC Warsaw United
114' Bartek Nowak FC Warsaw United
110' Krzysztof Adamiec FC Warsaw United
121' Michał Baranowski Wariaty Kuchara
111' Mateusz Bala Wariaty Kuchara
147' Karol Janiec FC Warsaw United
1Bartek Nowak FC Warsaw United

Wyrównanym starciem w drugiej lidze było spotkanie Wariatów Kuchara z liderem tabeli FC Warsaw United. Patryk Kozicki i spółka od pierwszych minut wysoko atakowali swoich rywali, zmuszając ich do głębokiej defensywy. W dziesiątej minucie pierwszą bramkę dla lidera zdobył Karol Janiec po dobrym podaniu Krzysztofa Adamca. Minutę później żółtą kartkę dla Wariatów za nie czyste wejście w rywala otrzymał Mateusz Bala. W czternastej minucie świetną piłkę wystawił Bartek Nowak, a świetnym mocnym strzałem z trzynastu metrów popisał się Wojtek Królikowski. W osiemnastej minucie przewagę FCWU zwiększył Bartek Nowak po dobrym zagraniu że skrzydła Dominika Bajona. Pod koniec pierwszej połowy również żółty kartonik otrzymał Michał Baranowski. Przed końcem dwudziestu pięciu minut bliski zdobycia bramki kontaktowej był Stasiek Kędzierski lecz jego świetny strzał sprzed pola karnego trafił w słupek. Po przerwie odważniej w pole karne gości wchodzili Wariaty Kuchara choć w niektórych momentach zabrakło im pomysłu na wykończenie konstruowanego przez nich ataku. W trzydziestej minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Kędzierski po asyście Piotra Zaręby. W trzydziestej siódmej minucie okazję na zdobycie kolejnej bramki dla Warsaw miał Gabriel Ciepiel, lecz jego strzał z rzutu karnego pewnie wybronił Margas. Minutę później udało się jednak strzelić czwartą bramkę dla białych koszul, a autorem bramki był Nowak przy kolejnym dobrym podaniu Dominika Bajona. Pięć minut przed końcem spotkania drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Bartłomiej Kochman i ostatecznie dzięki zwycięstwu Warsaw United, dalej spokojnie zajmują fotel lidera drugiej ligi. Tytuł gracza meczu zgarnął Bartek Nowak