( 1 : 0 )
2020 Druga Liga Letnia
  • środa, 29 lipiec 2020
  • 20:30

137' Dominik Kliczek Synowie Ursynowa
120' Michał Misztal Synowie Ursynowa
140' Bartosz Nowodworski Tur Nieruchomości
138' Kamil Krupa Tur Nieruchomości
138' Kamil Kamiński Tur Nieruchomości
136' Michał Fijołek Tur Nieruchomości
132' Kamil Krupa Tur Nieruchomości
123' Grzegorz Sitnik Tur Nieruchomości
137' Michał Rosochowicz Synowie Ursynowa
120' Grzegorz Kowerski Synowie Ursynowa
140' Kamil Kamiński Tur Nieruchomości
138' Viktor Yeremii Tur Nieruchomości
135' Kamil Kamiński Tur Nieruchomości
123' Bartosz Nowodworski Tur Nieruchomości
1Kamil Kamiński Tur Nieruchomości

Na zakończenie środowych zmagań Drugiej Ligi Letniej Synowie Ursynowa stanęli w szranki z TUR-em Nieruchomości. Obejrzeliśmy bardzo ciekawe zawody, w których obie drużyny pokazały swoje dwa oblicza. Pierwsza odsłona była bardzo wyrównana i zacięta, a do tego obejrzeliśmy w niej tylko jednego gola. Praktycznie równo z gwizdkiem kończącym pierwszą cześć meczu prowadzenie ekipie z Ursynowa zapewnił Michał Misztal. Wszyscy ostrzyli sobie zęby na drugą połowę, tymczasem prowadzący gospodarze przeszli obok niej bokiem. TUR wyrównał już trzy minuty po przerwie po trafieniu Grzegorza Sitnika. Wprawdzie SU próbowali jeszcze nawiązać walkę, ale już ostatnie osiem minut to totalna dominacja „czerwonych”. Michał Fijołek i spółka w osiem minut wbili sześć goli tracąc tylko jednego i trzy punkty pojechały z nimi. Ostatecznie TUR Nieruchomości pewnie pokonał Synów Ursynowa 7:2 i z sześcioma punktami na koncie zameldował się na najniższym stopniu podium, a poprowadził go do tego autor gola i dwóch asyst, Kamil Kamiński.