( 3 : 1 )
2020 Druga Liga Letnia
  • środa, 29 lipiec 2020
  • 19:45

140' Kacper Jakóbczyk Marchewki Zagłady
130' Justyn Król Marchewki Zagłady
129' Justyn Król Marchewki Zagłady
127' Illia Dehoda Marchewki Zagłady
119' Michał Wołowczyk Marchewki Zagłady
130' Kacper Jakóbczyk Marchewki Zagłady
127' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady
119' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady
1Kacper Jakóbczyk Marchewki Zagłady

Wielkie emocje i dramaturgia do ostatnich chwil, tak w telegraficznym skrócie można opisać starcie Drugiej Ligi Letniej pomiędzy W1nners a Marchewkami Zagłady. Początek starcia bezdyskusyjnie należał do gospodarzy, którzy po siedmiu minutach prowadzili już 3:0. Goście od tego momentu wzięli się ostro do roboty, zarówno w obronie jak i w ataku. Ten pierwszy element do przerwy funkcjonował już bezbłędnie, natomiast w drugim zabrakło skuteczności, bo „pomarańczowi” do przerwy zdołali wbić tylko jednego gola i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem W1, 3:1. Mało tego tuż po zmianie stron gospodarze podwyższyli prowadzenie do trzech trafień, ale Marchewki szybko wróciły do gry, doprowadzając już w dwudziestej dziewiątej minucie do stanu 4:3. Chwile potem W1 znów odskoczyli na dwie bramki, ale dosłownie w tej samej minucie goście znów złapali kontakt. Ostatnie dziesięć minut to już emocje sięgające zenitu. Gospodarze mogli znów powiększyć przewagę, ale równocześnie goście byli minimalnie od remisu. W końcu w ostatniej akcji meczu z rzutu wolnego przymierzył najlepszy na placu Kacper Jakóbczyk, ratując gościom jeden punkt. Ostatecznie po wielkiej dramaturgii W1nners zremisowali z Marchewkami Zagłady 5:5.