( 2 : 4 )
Wiosna 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 26 lipiec 2020
  • 11:00

148' Kamil Danielski Team Morświn
147' Kamil Danielski Team Morświn
138' Maciej Bilski Team Morświn
136' Radosław Kozioł Team Morświn
113' Sebastian Jasek Team Morświn
105' Robert Jędrych Team Morświn
150' Remigiusz Cichocki Prosektorium
149' Konrad Osipiński Prosektorium
145' Remigiusz Cichocki Prosektorium
134' Maciej Balczyński Prosektorium
121' Remigiusz Cichocki Prosektorium
114' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
110' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
106' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
147' Radosław Kozioł Team Morświn
138' Konrad Witek Team Morświn
113' Konrad Witek Team Morświn
105' Jakub Kozioł Team Morświn
149' Remigiusz Cichocki Prosektorium
145' Maciej Balczyński Prosektorium
134' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
121' Maciej Balczyński Prosektorium
110' Remigiusz Cichocki Prosektorium
1Remigiusz Cichocki Prosektorium

Kapitalne widowisko stworzyły ekipy Team Morświn i Prosektorium. Już po 5 minutach było 1:0 po golu Roberta Jędrycha, ale po niespełna 10 minutach dublet na swoim koncie zanotował Arek Dmowski i było 1:2. Po chwili „Morświny” wyrównały za sprawą Sebastiana Jaska, ale w 13 minucie Dmowski skompletował hat-tricka. A jeszcze przed przerwą poprawił aktywny tego dnia Remigiusz Cichocki i nominalni goście na przerwę schodzili z wynikiem 2:4. Po zmianie stron oglądaliśmy już prawdziwą wymianę ciosów. W 34 minucie Maciej Balczyński podwyższył na 2:5, ale potem swoją pogoń zaczęli gospodarze. Po niecałych 120 sekundach na 3:5 trafił bardzo dobrze grający w tym meczu Radek Kozioł, a w 38 minucie było już tylko 4:5 po uderzeniu Macieja Bilskiego. Największe emocje były jednak w ostatnich pięciu minutach. Najpierw Cichocki zdobył bramkę na 4:6, ale dwa trafienia Kamila Danielskiego sprawiły, że mieliśmy remis 6:6. Lecz ostatnia minuta należała do najlepszego na placu Remigiusza Cichockiego. Kapitan drużyny w białych strojach w 49 minucie dogonił piłkę tuż przed jej wyjściem na aut, zagrał do Konrada Osipińskiego, a ten z bliska trafił do siatki. A tuż przed ostatnim gwizdkiem sam Cichocki ustalił wynik tego spotkania na 6:8. Prosektorium wygrywa po tym thrillerze po raz drugi tej wiosny i trzeba im przyznać, że na finiszu sezonu prezentują się znakomicie. Lecz pochwały należą się też Team Morświnowi, którzy w końcu stawili się na mecz w szerokim składzie, co zaowocowało naprawdę dobrym występem.