( 4 : 7 )
Wiosna 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 14 czerwiec 2020
  • 13:00

149' Łukasz Chmielewski FC Yelonki
137' Jakub Kozłowski FC Yelonki
130' Maciek Skrzek FC Yelonki
122' Maciek Skrzek FC Yelonki
115' Patryk Kutra FC Yelonki
109' Patryk Kutra FC Yelonki
103' Patryk Kutra FC Yelonki
148' Tomasz Jagiełło 307 Targówek
145' Sebastian Frączak 307 Targówek
141' Stanisław Kędzierski 307 Targówek
135' Jakub Głowala 307 Targówek
134' Jakub Głowala 307 Targówek
128' Stanisław Kędzierski 307 Targówek
126' Patryk Świstak 307 Targówek
120' Stanisław Kędzierski 307 Targówek
115' Jakub Głowala 307 Targówek
113' Jakub Głowala 307 Targówek
107' Kamil Kowalski 307 Targówek
105' Jakub Głowala 307 Targówek
104' Patryk Świstak 307 Targówek
103' Kamil Kowalski 307 Targówek
148' Jakub Głowala 307 Targówek
145' Tomasz Jagiełło 307 Targówek
141' Patryk Świstak 307 Targówek
135' Marcin Józefaciuk 307 Targówek
134' Adam Deptuch 307 Targówek
128' Jakub Głowala 307 Targówek
126' Stanisław Kędzierski 307 Targówek
115' Michał Młynarczyk 307 Targówek
113' Stanisław Kędzierski 307 Targówek
107' Jakub Głowala 307 Targówek
105' Kamil Kowalski 307 Targówek
103' Jakub Głowala 307 Targówek
125' Patryk Kutra FC Yelonki
1Jakub Głowala 307 Targówek

O godzinie trzynastej na boisku przy ulicy Irzykowskiego w szranki stanęły ekipy FC Yelonek oraz 307 Targówka. Spotkanie zaczęło się z wysokiego C. Już w trzeciej minucie wynik otworzył Kamil Kowalski. Na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać, bo już kilkanaście sekund później piłkę w siatce umieścił Patryk Kutra. Następnie do natarcia ruszył Targówek, który w przeciągu trzech kolejnych minut zdobył trzy bramki za sprawą trafień : Piotra Świstaka, Jakuba Głowali oraz Kowalskiego. W dziewiątej minucie na listę strzelców po raz drugi wpisał się Kutra i było już 4:2 dla gości, a była dopiero dziewiąta minuta spotkania. Zaraz potem Głowala skompletował hattricka, pakując kolejne dwie bramki, które padły kolejno w trzynastej i piętnastej minucie. Nie minęło piętnaście sekund od rozpoczęcia od środka drużyna Yelonek ponownie zdołała odpowiedź, pakując piłkę do siatki 307 T po kolejnym golu Kutry, który w tym momencie także miał już na koncie hattricka. To nie koniec strzelania przed przerwą. Do końca tej części spotkania obydwie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce za sprawą trafień Stanisława Kędzierskiego oraz Macieja Skrzeka, a wynik pierwszej połowy brzmiał 7:4 dla gości. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Obydwie ekipy świetnie grały w ofensywie, ale drużynie Yelonek brakowało skuteczności. Na każde trafienie gospodarzy przypadały statystycznie dwie bramki Targówka. Końcowy wynik tej rywalizacji to 14:7 dla 307 Targówka, który tym samym zaliczył drugie zwycięstwo w swoim debiutanckim sezonie. Zawodnikiem meczu z imponującym dorobkiem pięciu goli i czterech asyst został Jakub Głowala.