( 4 : 1 )
Wiosna 2020 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 19 lipiec 2020
  • 13:00

150' Andrzej Krasucki eXc Mobile Ochota
149' Marek Jurga eXc Mobile Ochota
148' Tomasz Świderski eXc Mobile Ochota
143' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
125' Damian Pawłowski eXc Mobile Ochota
124' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
116' Tomasz Kruczyński eXc Mobile Ochota
108' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
138' Jacek Strus Fast Trans
132' Filip Błoński Fast Trans
127' Filip Błoński Fast Trans
103' Filip Błoński Fast Trans
150' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
149' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
125' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
124' Adrian Barej eXc Mobile Ochota
108' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
130' Jacek Strus Fast Trans
127' Jacek Strus Fast Trans
103' Piotr Zmitrowicz Fast Trans
1Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota

Kolejnym tego dnia spotkaniem była rywalizacja FC Ochoty z Fast Transem. Zdecydowanym faworytem tego meczu była jak dotąd niepokonana ekipa z Ochota. Ku naszemu zaskoczeniu bramkarz nominalnych gospodarzy był zmuszony wyjąć piłkę z siatki już w trzeciej minucie po strzale Filipa Błońskiego. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać bo już pięć minut później do wyrównania doprowadził Przemek Sawicki po podaniu Kamila Jurgi. Następna bramka padła w szesnastej minucie po uderzeniu Tomka Kruczyńskiego. W końcówce pierwszej części spotkania Fast Trans odpuściło przez co stracili dwie bramki po strzałach Przemka Sawickiego oraz Damiana Pawłowskiego. Po zmianie stron do ataku ruszyła ekipa w szarych trykotach. Świetnie dysponowany Filip Błoński zdobył dwie bramki w przeciągu 3 minut dając tym samym swojej drużynie kontakt. Chwilę później do wyrównania doprowadził Jacek Strus. W czterdziestej minucie po niesamowitym powrocie Fast Trans wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia Filipa Błońskiego. Niestety była to ostatnia bramka dla gości, od tego momentu FC Ochota kompletnie przejęła inicjatywę. W przeciągu siedmiu minut zdobyła cztery gole po uderzeniach Przemka Sawickiego, Tomasza Świderskiego, Marka Jurgi oraz Andrzeja Krasuckiego. Końcowy rezultat 8:5 pozwala Ochocie utrzymać jednopunktowy dystans do lidera z dwoma nierozegranymi meczami.