( 1 : 0 )
Wiosna 2020 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 07 czerwiec 2020
  • 14:00

150' Maciej Walus Chyże Rosomaki
150' Michał Zaczykiewicz Chyże Rosomaki
148' Maciej Walus Chyże Rosomaki
131' Maciej Walus Chyże Rosomaki
130' Maciej Walus Chyże Rosomaki
149' Manfredi Mineo Czupakabry Warszawa
150' Karol Galimski Chyże Rosomaki
150' Arkadiusz Zięba Chyże Rosomaki
148' Karol Galimski Chyże Rosomaki
131' Karol Galimski Chyże Rosomaki
121' Tomasz Stopyra Chyże Rosomaki
149' Piotr Chłopaś Czupakabry Warszawa
145' Michał Zaczykiewicz Chyże Rosomaki
1Maciej Walus Chyże Rosomaki

Mecz Chyże Rosomaki z Czupakabrami Warszawa, który zamykał zmagania Czwartej Ligi Siódemek od pierwszego gwizdka arbitra wyglądał jak gra w szachy. Obie drużyny na spokojnie przeprowadzały swoje ataki, lecz bez specjalnych zagrożeń dla bramki rywali. Pierwszego gola dla gospodarzy zobaczyliśmy w dwudziestej pierwszej minucie po strzale Macieja Walusa i asyście Tomka Stopyra. Na przerwę obie drużyny zeszły przy skromnym prowadzeniu „Rosomaków” 1:0. Druga połowa meczu należała już tylko do gospodarzy. W trzydziestej minucie mocnym strzałem z dystansu pod poprzeczkę popisał się ponownie Walus, natomiast minutę później wynik na 3:0 dla Rosomaków podwyższył ponownie Walus, tym razem po dobrej wrzutce Karola Galińskiego. Maciek Walus w tym spotkaniu był istnym egzekutorem, bo jakby nie było jeszcze w czterdziestej ósmej i pięćdziesiątej minucie trafił do siatki rywala. Minutę przed końcem meczu bramkę honorową dla gości zdobył Minfridi Mineu, natomiast w serię najlepszego na placu Walusa wmieszał się jeszcze Michał Zaczykiewicz, który uzupełnił listę strzelców. Ostatecznie Chyże Rosomaki pokonały Czupakabry Warszawa 6:1, zostając tym samym pierwszym liderem Czwartej Ligi Siódemek.