( 4 : 3 )
Wiosna 2020 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 02 sierpień 2020
  • 14:00

146' Łukasz Grabowski Izba Wytrzeźwień
128' Rafał Jeziorkowski Izba Wytrzeźwień
126' Rafał Jeziorkowski Izba Wytrzeźwień
125' Paweł Grosicki Izba Wytrzeźwień
123' Paweł Grosicki Izba Wytrzeźwień
114' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
110' Łukasz Grabowski Izba Wytrzeźwień
128' Łukasz Grabowski Izba Wytrzeźwień
125' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
123' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
114' Rafał Jeziorkowski Izba Wytrzeźwień
110' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
1Łukasz Grabowski Izba Wytrzeźwień

Sytuacja w Czwartej Lidze Siódemek przypomina filmy Hitchcock'a, które do ostatniej minuty trzymają w napięciu. W tym meczu mierzyły się dwie ekipy ze środka tabeli, które mogły wskoczyć na podium albo zająć końcowe miejsca w tabeli. Świadczy to tylko o tym jak wyrównana jest czwarta liga. Dokładnie tak to wyglądało od pierwszego gwizdka, atak za atak gra "box to box", taka mała namiastka Premier League na Obronców Tobruku. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do dziesiątej minuty, ciekawe rozegranie z wolnego Dziurdziaka do Grabowskiego i ładnym płaskim strzałem wyprowadził Izbę na prowadzenie. Trzy minuty później po rzucie rożnym popularny "Siena" – Darek Sienkiewicz dał sygnał do ataku Legionowi. Minute później było już 2:1 dla Izby, a do statystyk zapisał się duet Jeziorkowski - Dziurdziak. Legion odpowiedziały dwoma trafieniami, niesamowicie aktywny Stasiek Ławcewicz. Najpierw sam wyłuskał piłkę w szesnastej minucie a w dziewiętnastej wykorzystał dobre podanie od Kamila Cerana i mamy 2:3 dla Old Legion. To nie były ostatnie słowa w pierwszej połowie, do protokołu wpisał się Paweł Grosicki i to dwukrotnie – do przerwy Izba 4, Old Legion 3. Po przerwie Panowie nie zamierzali zwolnić, Rafał Jeziorkowski, który zagrał bardzo dobry mecz dorzucił dwa trafienia i mieliśmy 6:3. Żaden z kibiców nie myślał o tym aby skreślić Legion – kto ich widział wiedział, ze to nie koniec. Ponownie dwukrotnie trafi Stasiek Ławcewicz i mieliśmy 6:5. W końcówce panowie zgotowali nam prawdzie piłkarskie święto i dorzucili po jednej bramce. Do ostatniego gwizdka wszystko mogło się wydarzyć, warto zauważyć, iż mimo takiej gry, tylu zwrotów akcji nie było ani jednej kartki – Panowie chapeau bas! Dziękujemy! Ostateczny wynik to 7:6 dla Izby Wytrzeźwień.