( 1 : 1 )
Wiosna 2020 - 2. Liga 7x7
  • sobota, 11 lipiec 2020
  • 15:00

150' Olaf Jasiński Argentina FC
148' Olaf Jasiński Argentina FC
140' Brian Torrado Argentina FC
135' Pablo Guerrero Argentina FC
126' Olaf Jasiński Argentina FC
108' Tomasz Chlebowski Argentina FC
148' Pablo Guerrero Argentina FC
135' Olaf Jasiński Argentina FC
126' Tomasz Chlebowski Argentina FC
108' Brian Torrado Argentina FC
143' Michał Kuna Drink Men
1Olaf Jasiński Argentina FC

Zajmujący spadkowa pozycję w  drugiej lidze Drink Man, tego samego dnia mierzył się jeszcze zajmującą trzecie miejsce Argentine FC. Od samego początku gospodarze przycisnęli swojego rywala na własnej połowie boiska by móc oddawać celne i mocne strzały z dystansu. W ósmej minucie pierwsza bramkę dla gospodarzy zdobył Tomek Chlebowski, po dośrodkowaniu Briana Torrado z rzutu wolnego. W czternastej minucie jednak był już remis. Błąd Kamila Sobolewskiego na bramkę zamienił Tomasz Sienkiewicz, który strzałem w prawy dolny róg doprowadził do remisu. Wynik ten nie spodobał się drużynie Peco i mimo tego, że ich sytuację podbramkowe wyglądały obiecująco to jeszcze w pierwszej połowie brakowało im pomysłu na wykończenie akcji. Pierwsza odsłona zatem skończyła się jednobramkowym remisem. Szybko po rozpoczęciu drugiej części spotkania Chlebowski podał mocną piłkę do Olafa Jasińskiego i ponownie Argentina zaczęła prowadzić w tym spotkaniu. W trzydziestej piątej minucie wrzutką z rzutu wolnego popisał się Jasiński, a Pablo Guerrero pewnie wpakował piłkę do siatki i wynik 3:1 dla gospodarzy był już bezpieczny. Niestety dwie minuty później efektownie piłkę w środku pola odebrał Sienkiewicz i po prostopadłym podał do Tomasza Witana, a ten zobaczył źle ustawionego bramkarza rywala i strzelił drugą bramkę dla Drink Man. Po chwili pięknym mocnym strzałem od poprzeczki popisał się Brian Torrado i znów były dwie bramki różnicy. Dwie minuty przed koniec meczu Jasiński zdobył piątą bramkę dla Argentiny i było po meczu. W ostatniej akcji spotkania hattrika skompletował Jasiński. Argentina FC wygrała to spotkanie 6:2 i awansowała na najniższy stopień podium. Zawodnikiem meczu został Olaf Jasiński.