( 3 : 0 )
Wiosna 2020 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 26 lipiec 2020
  • 11:00

149' Piotr Płatek Gladiatorzy Eternis
148' Maciej Kurpias Gladiatorzy Eternis
127' Piotr Płatek Gladiatorzy Eternis
124' Paweł Pająk Gladiatorzy Eternis
109' Maciej Kurpias Gladiatorzy Eternis
106' Piotr Płatek Gladiatorzy Eternis
149' Ashot Galstyan Gladiatorzy Eternis
148' Paweł Pająk Gladiatorzy Eternis
127' Kamil Kuźniewski Gladiatorzy Eternis
124' Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis
109' Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis
1Piotr Płatek Gladiatorzy Eternis

W spotkaniu Gladiatorów ze Zjazdem typerzy byli zgodni, a co najistotniejsze bezbłędni co do wskazania faworyta tego spotkania. Już w szóstej minucie Piotr Płatek odebrał piłkę w środku boiska i mocnym strzałem sprzed pola karnego zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. Trzy minuty później dobrym podaniem ze skrzydła popisał się Rafał Osiński, który obsłużył Macieja Kurpiasa, a ten strzelił drugą bramkę dla Gladiatorów. Zjazd miał w pierwszej połowie kilka dobrych okazji lecz świetnie sprawowali się obrońcy razem z bramkarzem. W ostatniej akcji pierwszej połowy trzecią bramkę dla drużyny strzelił Paweł Pająk, przy asyście Osińskiego. Po przerwie już w drugiej minucie kolejny powód do wyciągnięcia piłki z bramki bramkarzowi Zjazdu dał Płato po dobrej wystawcę Kamila Kuźniewskiego. Gladiatorzy bez przerwy atakowali pole karne rywala, lecz zamiast zdobywać kolejne bramki zaczęli się bawić z obroną rywala i oddawać niecelne strzały z dystansu. W czterdziestej drugiej minucie bramkę kontaktową dla Zjazdu zdobył Paweł Leszczyński po mocnym dalekim podaniu z połowy boiska w wykonaniu Karola Jankowskiego. W czterdziestej ósmej minucie piątą bramkę dla drużyny z Woli strzelił ponownie Kurpias po dośrodkowaniu Pająka. W ostatniej akcji meczu zaś Ashot Galstyan efektownie pokonał bramkarza rywala by na koniec na pustą bramkę wystawić piłką Płatkowi. Mecz skończył się zwycięstwem Gladiatorów 6:1, którzy są coraz bliżej zdobycia kolejnego mistrzostwa.