( 1 : 0 )
2020 - 7. Liga Zimowa

148' Wojciech Nowak Oldboys Derby
140' Andrzej Kalinowski Oldboys Derby
130' Wojciech Nowak Oldboys Derby
112' Wojciech Nowak Oldboys Derby
148' Łukasz Ogrodzki Czupakabry Warszawa
131' Filip Tetla Czupakabry Warszawa
148' Marcin Wiktoruk Oldboys Derby
130' Valentyn Boiko Oldboys Derby
112' Michał Piątkowski Oldboys Derby
148' Filip Tetla Czupakabry Warszawa
1Wojciech Nowak Oldboys Derby

Mecz Oldboysów i Czupakabry rozpoczął się dosyć monotonie. Obie drużyny skupiły się na zabezpieczeniu środka pola. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do dwunastej minuty, kiedy to Michał Piątkowski świetnym podaniem zagrał piłkę do Wojciecha Nowaka, a ten wykorzystał sytuacje na 1:0.  W dalszej części pierwszej połowy drużyny grały bardzo spokojnie i wyrównanie, co sprawiło, że wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Worek z bramkami za to otworzył się w drugiej odsłonie. W trzydziestej minucie ponownie Nowak wpisał się na listę strzelców. Jednak dwubramkowe prowadzenie nie trwało zbyt długo, bo zaledwie minutę. Bramkę kontaktową dla Czupakabry zdobył Filip Telta. Od tego momentu mecz dostał rozpędu. Obie drużyny zaciekle atakowały i walczyły o kolejne trafienia. Nadzieję gości na wygraną pogrzebali Andrzej Kalinowski oraz ponownie Nowak. Gościom zaś starczyło czasu na drugie trafienie w tym meczu, autorstwa Łukasza Ogrodzkiego. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Oldboys Derby 4:2, a najlepszy na placu był autor hattricka, Wojtek Nowak.