( 3 : 2 )
2020 Szósta Liga Zimowa
Kolejka 2
  • niedziela, 12 styczeń 2020
  • 10:00

Skład wyjściowy


Wydarzenia

Bramki
122' Krzysztof Sobieszczuk Janusze na Pikniku
101' Rafał Wasilewski Janusze na Pikniku
145' Mateusz Sieradziński Zespół Niespokojnych Nóg
137' Paweł Majkowski Zespół Niespokojnych Nóg
133' Kacper Czyżyk Zespół Niespokojnych Nóg
123' Kacper Czyżyk Zespół Niespokojnych Nóg
115' Artur Bielecki Zespół Niespokojnych Nóg
Asysty
122' Patryk Jancewicz Janusze na Pikniku
101' Patryk Jancewicz Janusze na Pikniku
145' Kacper Czyżyk Zespół Niespokojnych Nóg
133' Cezary Węgrzyński Zespół Niespokojnych Nóg
115' Paweł Majkowski Zespół Niespokojnych Nóg
MVP
1Marcin Perekitko Zespół Niespokojnych Nóg

 Podsumowanie

Na otwarcie zmagań w drugiej kolejce Szóstej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku stawiły się ekipy Januszy na Pikniku oraz Zespołu Niespokojnych Nóg. Pierwsza połowa tego pojedynku była bardzo zacięta i ciężko było wskazać wyraźnego faworyta do końcowego zwycięstwa, ale do przerwy minimalnie lepsi okazali się zawodnicy w fioletowych koszulkach, prowadzący minimalnie po pierwszej połowie 3:2. Sytuacja na placu gry odwróciła się jednak po zmianie stron. coraz aktywniejsi stawali się zawodnicy ZNN, którzy raz za razem atakowali bramkę rywali i w końcu Kacper Czyżyk doprowadził do wyrównania, a na prowadzenie zaledwie kilka minut później wyprowadził ich Paweł Majkowski. Przeciwnicy nie pozostawali im dłużni i również co chwila stwarzali zagrożenie pod drugą bramką, jednak w niej bardzo dobrze spisywał się tego dnia Marcin Perekitko, który powstrzymywał kolejne ataki JNP, zachowując w drugiej połowie czyste konto. W samej końcówce prowadzenie ekipy w czarnych trykotach podwyższył jeszcze Mateusz Sieradziński i po ostatnim gwizdku sędziego cieszyć się oni mogli z wygranej 5:3.

Tabela 1 liga
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 BKS 04 Górki 4 12
2 Agil at Agord 5 9
3 Old United 4 6
4 Kasztany 3 4
5 Argentina FC 3 4
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Bemovia 4 10
2 PRE Wwa 3 7
3 Los Lamusos 3 7
4 Walec 4 6
5 Złotopolscy Warszawa 4 4
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Bulbez Team Bemowo 4 10
2 FC Ochota 3 9
3 Fast Trans 4 6
4 All4One 4 6
5 FC NaNkacu 3 4
Tabela 2 liga szóstek
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 307 Targówek 4 12
2 W1nners 4 12
3 Teraz Kolska 4 9
4 FC Yelonki 4 6
5 FC Devs 4 6
Sponsor techniczny
Sponsorzy