( 4 : 3 )
2020 - 6. Liga Zimowa

150' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
148' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
147' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
141' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
140' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
131' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
123' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
117' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
112' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
111' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
150' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
148' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
148' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
140' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
131' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
117' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
111' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
1Czarek Petasz Orzeł Ząbki

W przedostatnim starciu ósmej kolejki Szóstej Ligi Zimowej FC Running Team podejmował KP Kozią, a stawką tego meczu było trzecie miejsce w tabeli. W lepszej sytuacji byli nominalni goście, którzy z dwoma punktami przewagi bronili tej pozycji. Mało tego to oni lepiej weszli w ten mecz, obejmując już w szóstej minucie po trafieniach Filipa Stawickiego i Michała Komora prowadzenie 2:0. Gospodarze jednak rozkręcali się wprawdzie powoli ale systematycznie. Jedenaście minut potem losy meczu były już odwrócone, a swoje strzelanie rozpoczął pierwszy z bohaterów, Krystian Zbrzeski, który w sześć minut skompletował hattricka. Na to jeszcze goście zdołali odpowiedzieć chwile potem drugim golem Komora, ale jeszcze przed przerwą dał o sobie znać drugi z ojców sukcesu gospodarzy, Czarek Petasz, który dał FC Running Teamowi prowadzenie do przerwy 4:3. Można śmiało napisać, że po zmianie stron nie było co zbierać. Ekipa Krzysztofa Góreckiego włączyła piąty bieg, a dokładnie prawdziwą petardę odpalił duet Zbrzeski – Petasz, który w drugiej połowie zaaplikował rywalowi siedem, czyli wszystkie jakie zdobyła cała drużyna. Pierwszy z wymienionej dwójki zakończył zawody z sześcioma trafieniami na koncie i objął prowadzenie w wyścigu po koronę króla strzelców, natomiast drugi zapisał na swoim koncie pięć goli i trzy ostatnie zagrania i zgarnął tytuł gracza meczu. Co ciekawe goście po przerwie nie byli w stanie wbić nawet gola. Ostatecznie FC Running Team rozbił KP Kozią 11:3 i zameldował się na najniższym stopniu podium, natomiast goście spadli na piątą pozycję.