( 6 : 1 )
2020 - 6. Liga Zimowa

148' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
146' Kacper Roguski Orzeł Ząbki
142' Kacper Roguski Orzeł Ząbki
120' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
119' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
114' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
109' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
105' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
103' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
133' Michał Durski Haratacze
126' Maciej Rak Haratacze
110' Maciej Rak Haratacze
146' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
142' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
120' Czarek Petasz Orzeł Ząbki
119' Kacper Roguski Orzeł Ząbki
109' Kacper Roguski Orzeł Ząbki
105' Kacper Roguski Orzeł Ząbki
103' Kacper Roguski Orzeł Ząbki
1Kacper Roguski Orzeł Ząbki

W siódmej kolejce Szóstej Ligi Zimowej FC Running Team podejmowali Harataczy, a dokładnie ósmy zespół w stawce podejmował trzeci. Obie ekipy dzieliły trzy oczka, a zatem było to starcie o przysłowiowe sześć punktów. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy szybko wyszli na trzybramkowe prowadzenie, dzięki trafieniom Daniela Fernika, Krystiana Zbrzeskiego oraz Czarka Petasza. Goście w 10 minucie odpowiedzieli trafieniem Macieja Raka, ale do końca pierwszej części spotkania to FC Running Team zdobyli jeszcze kolejne trzy bramki, podkreślając swoją dominację w tej części. Do siatki rywala ponownie trafili: dwukrotnie Petasz oraz Zbrzeski i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 6:1 dla gospodarzy. Na początku drugiej połowy Haratacze wzięli się za odrabianie strat i w 35 minucie, po trafieniach Macieja Raka, Michała Durskiego i Hubarta Wasiaka, mieli już tylko dwie bramki straty do rywala. Jednak w ostatnich dziesięciu minutach meczu, zawodnicy Running Teamu wykorzystali zmęczenie zespołu rywala, zdobywając kolejne trzy bramki. Najpierw na listę strzelców i to dwukrotnie wpisał się Kacper Roguski, a w 48 minucie wynik spotkania na 9:4 ustalił Zbrzeski, rzutem na taśmę kompletując hattricka. Po tym zwycięstwie ekipa Krzysztofa Góreckiego znajduje się na siódmym miejscu w tabeli z dwoma punktami straty do podium, podobnie zresztą jak goście, którzy spadli tuż za strefę medalową.