( 3 : 3 )
2020 - 5. Liga Zimowa

148' Robert Burdach Nie Ma Mocnych
146' Piotr Burdach Nie Ma Mocnych
143' Tomasz Świder Nie Ma Mocnych
129' Robert Burdach Nie Ma Mocnych
114' Robert Burdach Nie Ma Mocnych
113' Tomasz Świder Nie Ma Mocnych
102' Przemysław Mazurek Nie Ma Mocnych
149' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
137' Adam Nurzyński Gramy Czasami
125' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
119' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
104' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
148' Daniel Mazurek Nie Ma Mocnych
146' Sylwester Świerczyński Nie Ma Mocnych
129' Przemysław Mazurek Nie Ma Mocnych
113' Robert Burdach Nie Ma Mocnych
102' Robert Burdach Nie Ma Mocnych
149' Tomasz Dąbrowski Gramy Czasami
137' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
125' Łukasz Brzeszcz Gramy Czasami
119' Krzysztof Fejcher Gramy Czasami
104' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
1Robert Burdach Nie Ma Mocnych

W kolejnym meczu zmagań tej serii Piątej Ligi Zimowej w szranki stanęły ekipy Nie Ma Mocnych oraz Gramy Czasami. W tej rywalizacji ciężko był wskazać jednoznacznego faworyta. GC bronili trzeciej lokaty, a nawet mogli zaatakować drugie miejsce w tabeli, natomiast NMM by zachować cień szansy na medal musieli wygrać. To mogło jedynie oznaczać ciekawe i zacięte widowisko. Wynik już w drugiej minucie otworzył Przemysław Mazurek po podaniu Roberta Burdacha. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać, bo już dwie minuty później mieliśmy remis po trafieniu Krzysztofa Fejchera. Kolejne bramki zobaczyliśmy dopiero w trzynaste i czternastej minucie po uderzeniach Tomasza Świdra oraz Roberta Burdacha. GC ponownie szybko odpowiedziało na czyny rywali, bo już chwilę później mieliśmy 3:2. Wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się właśnie takim rezultatem, ale jednak na parę sekund przed gwizdkiem sędziego piłkę w bramce umieścił Paweł Staniszewski po podaniu Krzysztofa Fejchera i do przerwy mieliśmy 3:3. Po zmianie stron inicjatywę najpierw obie ekipy strzeliły po golu (Robert Burdach i Adam Nurzyńśki), ale w ostatnich siedmiu minutach inicjatywę przejął NMM, który wyszedł na trzybramkową przewagę w przeciągu pięciu minut (dwa gole Roberta Burdacha i jeden Tomka Świdra). Do końca meczu Gramy Czasami próbowało odrobić straty ,lecz ostatecznie udało im się tylko zmniejszyć wymiar kary dzięki trafieniu Krzysztofa Fejchera. Zwycięstwo wynikiem 7:5 pozwoliło Nie Ma Mocnym na wskoczenie na piątą pozycje w tabeli Piątej Ligi Zimowej.