( 3 : 2 )
2020 - 4. Liga Zimowa

143' Patryk Putkowski Dziki Futbolu
133' Jakub Głowala Dziki Futbolu
129' Adrian Rączka Dziki Futbolu
114' Adrian Rączka Dziki Futbolu
101' Patryk Putkowski Dziki Futbolu
143' Jakub Zarzycki Dziki Futbolu
133' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
129' Jakub Głowala Dziki Futbolu
114' Jakub Zarzycki Dziki Futbolu
101' Adrian Rączka Dziki Futbolu
1Adrian Rączka Dziki Futbolu

Wyrównanym meczem okazało się starcie drużyn z góry tabeli Czwartej Ligi Zimowej, a mianowicie konfrontacja Drink Man z Dzikami Futbolu. W pierwszej minucie na prowadzenie wyszły Dziki po trafieniu Patryka Putkowskiego, ale rywal potrzebował ledwie dziesięciu minut by wyjść na prowadzenie 3:1, a klasycznym hattrickiem popisał się Łukasz Skwarko. DF ruszyły w pogoń i nawet w czternastej minucie za sprawą Adriana Rączki zmniejszyli stratę do jednego gola, ustalając jak się później okazało wynik pierwszej odsłony na 3:2 dla DM. Ledwie zaczęliśmy drugą połowę. a Skwarko podwyższył na 4:2 i wydawało się, że dobrze grający gospodarze pójdą za ciosem, tymczasem ostro do roboty wzięli się rywale, którzy mozolnie odrabiali straty. Dwie minuty potem Rączka trafił na 4:3, a w trzydziestej trzeciej minucie Jakub Głowala doprowadził do remisu i mecz zaczął się odnowa. Rozstrzygnięcie przyszło siedem minut przed końcem meczu, gdy zagranie Jakuba Zarzyckiego wykorzystał Putkowski, który jak się później okazała otworzył i zamknął wynik tego starcia. Mimo dramatycznej końcówki wynik już się nie zmienił. Ostatecznie po wielkich emocjach Dziki Futbolu pokonały Drink Men 5:4 i awansowały na pozycje lidera. Bohaterem spotkania został filar obrony, Adrian Rączka, który dwa razy pokonał bramkarza rywali i raz obsłużył kolegów ostatnim podaniem.