2020 Czwarta Liga Zimowa
  • niedziela, 12 styczeń 2020
  • 16:00

1Łukasz Skwarko Drink Men

W przedostatnim pojedynku drugiej kolejki Czwartej Ligi Zimowej starły się drużyny Drink Man oraz Pro OGórki. W spotkaniu tym zobaczyliśmy naprawdę interesujące zawody z klasycznymi zwrotami akcji. Pierwsza połowa wyglądała jak zacięty pojedynek bokserski. Najpierw Drink Man wychodzi na prowadzenie, a już chwilę później OGórki odpowiadają trafieniem i doprowadzają do remisu. Następna bramka pada w 7 minucie po świetnym uderzeniu Bartosza Adamiaka, dając po raz kolejny prowadzenie Drink Manowi. Jak na zacięte spotkanie przystało i tym razem nie czekaliśmy zbyt długo na odpowiedź rywali. Świetna dwójkowa akcja Artura Ruszczyka i Marka Szlugowicza po raz kolejny doprowadziła do wyrównania w tym spotkaniu, a do końca pierwszej części spotkania padła jeszcze jedna bramka, którą zdobywa Tomasz Secer, tym samym po raz pierwszy dając prowadzenie drużynie Pro OGórków. Druga połowa wyglądała niemalże identycznie, cios za cios, gol za gol, aż do 41 minuty kiedy zawodnicy DM przełmali wreszcie ten impas wychodząc na dwubramkowe prowadzenie. Rywale zdobyli jeszcze co prawdę bramkę kontkatową w 45 minucie, lecz chwilę później wynik spotkania na 7:5 ustalił MVP tego starcia, Łukasz Skwarko i po ostatnim gwizdku sędziego to Drink Men cieszył się z kolejnych trzech punktów.