( 1 : 0 )
2020 Czwarta Liga Zimowa
  • niedziela, 12 styczeń 2020
  • 09:00

149' Krzysztof Bułach Młodzi Perspektywiczni
137' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
132' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
112' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
149' Michał Domaradzki Młodzi Perspektywiczni
137' Arkadiusz Siwiński Młodzi Perspektywiczni
132' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
1Arkadiusz Siwiński Młodzi Perspektywiczni

W meczu Młodych Perspektywicznych z Tank Team, od samego początku spotkania to gospodarze zaczęli stwarzać zagrożenie. Każdy strzał z dystansu ze stron obu drużyn, lądował minimalnie obok bramki. Dopiero w 12 minucie spotkania ze stałego fragmentu gry, z rogu boiska, pod dobitce od bramkarza gości, Piotr Jastrząb zdobył pierwszą bramkę dla MP. Gospodarze niestrudzenie próbowali podwyższyć szybko prowadzenie, lecz na ich przeszkodzie stał bramkarz Tanków, Łukasz Bednarski, który świetnie interweniował przy każdym strzale z dystansu. W końcówce pierwszej połowy MP miało kolejną świetną okazję z rzutu rożnego na podwyższenie wyniku, lecz mocny strzał z dystansu trafił w poprzeczkę i drużyny na przerwę zeszły przy wyniku 1:0. W drugiej części gry, przeważały rzuty rożne dla obu drużyn lecz nie miało to przełożenia na rezultat. Dopiero w 32 minucie po zamieszaniu w obronie Tank Team-u, świetnym podaniem Tomasz Muszyński znalazł Konrada Witkowskiego, który zdobył drugą bramkę dla MP. Tank Team w zaparte chciał odmienić wynik spotkania, lecz tym razem świetnie między słupkami przeciwników sprawował się Arkadiusz Siwiński. Po chwili z autu bramkowego, "Siwy" rzucił dobrą piłkę do Jastrzębia i Młodzi Perspektywiczni prowadzili już 3-0. Pod koniec spotkania gola kontaktowego dla "Czołgów" z rzutu wolnego strzelił Cezary Przybylak, ale to było wszystko, na co był ich stać tego dnia, a więc zdecydowanie za mało, by pokonać rywali.  Wynik końcowy 4-1 dla MP ustalił Krzysztof Bułach, po asyście Michała Domaradzkiego i premierowe punkty w sezonie zainkasowała ekipam Adama Nurzyńskiego.