( 2 : 2 )
2020 - 4. Liga Zimowa

147' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
146' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
139' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
131' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
129' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
127' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
119' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
106' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
149' Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
144' Artur Majewski ADP Wolska Ferajna
133' Kamil Jagiełło ADP Wolska Ferajna
109' Damian Cenkalski ADP Wolska Ferajna
104' Bartek Brudzyński ADP Wolska Ferajna
147' Tomasz Iwan Młodzi Perspektywiczni
146' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
139' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
131' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
129' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
127' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
106' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
144' Czarek Majewski ADP Wolska Ferajna
133' Czarek Majewski ADP Wolska Ferajna
104' Czarek Majewski ADP Wolska Ferajna
148' Tomasz Iwan Młodzi Perspektywiczni
148' Czarek Majewski ADP Wolska Ferajna
148' Artur Majewski ADP Wolska Ferajna
1Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni

W drugim niedzielnym meczu Czwartej Ligi Zimowej Młodzi Perspektywiczni podejmowali ADP Wolską Ferajną. Zdecydowanym faworytem byli nominalni gospodarze, którzy w tabeli plasowali się cztery lokaty wyżej. Tymczasem od samego początku to reprezentanci Woli napierali na bramkę gospodarzy, lecz świetnie w ich bramce sprawował się Tomasz Iwan. W czwartej minucie świetnym strzałem z dystansu popisał się Bartek Brudzyński i było 1:0. Po chwili jednak gospodarze wyrównali po błędzie w obronie rywali, a zdobywcą bramki był Tomasz Muszyński. Dwie minuty później znów na prowadzenie wyszło ADP po strzale Damiana Cenkalskiego. W końcówce pierwszej połowy rzut wolny dla MP wykorzystał jeszcze Marcin Witowski i obie drużyny zeszły do szatni przy wyniku 2:2. Po przerwie szybko inicjatywę przejęli gospodarzy, których momentalnie na prowadzenie 3:2 wyprowadził Piotr Jastrząb. Mało tego minutę potem Tomek Muszyński dał im już dwie bramki przewagi, a po chwili Jastrząb podwyższa na 5:2. W trzydziestej trzeciej minucie ADP popisali się świetnym kontratakiem, kiedy to po mocnym prostopadłym podaniu Czarka Majewskiego bramkę zdobył Kamil Jagiełło. Po minucie jednak hattrikiem już mógł pochwalić się Jastrząb. W końcówce spotkania doszło do nieprzyjemnej sytuacji gdzie po faulu na Czarku Majewskim doszło do szarpaniny między nim a bramkarzem gospodarzy. W konsekwencji z boiska wylecieli: Cezary i Adam Majewscy z ADP oraz fenomenalnie broniący tego dnia Iwan z MP. Ostatecznie Młodzi Perspektywiczni pokonali z ADP 9:5, a zawodnikiem meczu został Piotr Jastrząb, autor pięciu goli i jednej asysty.