( 1 : 2 )
2020 Trzecia Liga Zimowa
  • niedziela, 12 styczeń 2020
  • 09:00

134' Michał Pawelec Los Lamusos
131' Michał Pawelec Los Lamusos
128' Robert Różycki Los Lamusos
126' Krzysztof Łyczko Los Lamusos
110' Krzysztof Łyczko Los Lamusos
103' Michał Pawelec Los Lamusos
1Michał Pawelec Los Lamusos

Na otwarcie zmagań w drugiej kolejce Trzeciej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowały się ekipy Anteniarzy i Los Lamusos. Pojedynek ten nieznacznie lepiej rozpoczął się dla drugiej z tych ekip, ktora po dziesięciu minutach prowadziła 2:1. Od tego momentu jednak gra toczyła się głównie w środku pola i sytuacje podbramkowe należały do rzadkości, przez co do przerwy nie zobaczyliśmy już więcej trafień. O wiele bardziej emocjonująca była za to druga część spotkania, w której prowadzeni do boju przez Michała Pawelca zawodnicy LL w zaledwie kilka minut zdecydowanie odskoczyli rywalom do stanu 6:1 i wydawało się, że mają mecz pod pełną kontrolą. Zamiast iść za ciosem spuścili oni jednak w końcu z tonu, oddając pole rywalom, którzy zaczęli konsekwentnie odrabiać te straty. Anteniarze coraz wyraźniej przejmowali inicjatywę, zażarcie atakując bramkę przeciwników, ale szczeście im tego dnia nie sprzyjało i kilkukrotnie obijali słupki oraz poprzeczkę. W ostatniej minucie spotkania udało im się co prawda zanotować trafienie kontaktowe, ale na więcej zabrakło już czasu i całe starcie zakończyło się minimalną wygraną Los Lamusos 6:5.