( 2 : 2 )
2020 - 2. Liga Zimowa

150' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
149' Maciej Bożkiewicz KS Precyzyjny Browar
142' Karol Kubicki KS Precyzyjny Browar
141' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
139' Karol Kubicki KS Precyzyjny Browar
136' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
128' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
119' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
102' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
140' Kacper Czyżyk St. Varsovia
118' Kamil Małż St. Varsovia
109' Kamil Małż St. Varsovia
150' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
149' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
142' Maciej Kucharski KS Precyzyjny Browar
141' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
139' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
136' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
119' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
102' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
140' Korneliusz Troszczyński St. Varsovia
109' Robert Pirosz St. Varsovia
1Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar

Na zamknięcie czwartej kolejki Drugiej Ligi Zimowej doszło do bardzo ciekawie zapowiadającej się konfrontacji pomiędzy liderem, KS Precyzyjnym Browarem a czyhającą tuż za podium Varsovią. Obie ekipy w tabeli dzieliły raptem trzy punkty, a zatem stawką tego meczu mógł być nawet fotel lidera. Pierwsza połowa wedle rokowań była bardzo wyrównana i zacięta. Pierwsi do głosu już w drugiej minucie doszli gospodarze, ale potem ambitnie walcząca ekipa nieobecnego Michała Witkowskiego nie dość, że wyrównała stan meczu, to na siedem minut przed przerwą wyszła na prowadzenie 2:1. Jednak niespełna sześćdziesiąt sekund później gospodarze doprowadzili do stanu 2:2, ustalając tym samym rezultat pierwszej odsłony. Taki wynik i taka postawa obu drużyn niemal gwarantowała nam emocje w drugiej części. Trzy minuty po zmianie stron gracze w granatowych trykotach trafili na 3:2 i taki wynik utrzymał nam się przez kolejne dwanaście minut. W tym czasie wzrastała przewaga lidera, ale rezultat długo pozostawał bez zmian. Decydujące było sześć minut między trzydziestą szóstą a czterdziestą drugą minutą, które wstrząsnęły Varsovią. „Precyzyjny Browar” w końcu wstrzelił się na dobre, aplikując w tym czasie rywalowi cztery gole, tracąc tylko jednego. Zrobiło 7:3 i takiego prowadzenie gospodarze już z rąk nie wypuścili. Mało tego dorzucili jeszcze dwa gole, tryumfując finalnie 9:3. Tym samym KS Precyzyjny Browar z kompletem czterech zwycięstw pozostał samotnym liderem Drugiej Ligi Zimowej. Niewątpliwie ojcem tego zwycięstwa był autor dwóch goli i czterech asyst – Rafał Goluch.