( 2 : 1 )
2020 - 2. Liga Zimowa

112' Jakub Filutowski FC Warsaw United
108' Olaf Jasiński FC Warsaw United
149' Rafał Dobrosz Contra United
148' Marcin Karczewski Contra United
143' Marek Gram Contra United
138' Marek Gram Contra United
130' Patryk Kostyra Contra United
119' Patryk Kostyra Contra United
149' Paweł Angielewski Contra United
143' Marcin Karczewski Contra United
138' Marcin Karczewski Contra United
130' Marek Gram Contra United
123' Olaf Jasiński FC Warsaw United
123' Marek Kortała FC Warsaw United
125' Mariusz Kurczyński Contra United
125' Jakub Raciborski Contra United
1Marek Gram Contra United

W trzecim meczu czwartej kolejki Drugiej Ligi Zimowej na przeciw siebie stanęły drużyny FC Warsaw United i Contra United i trudno było tu wskazać jednoznacznego faworyta. Spotkanie to fantastycznie zaczęło się dla gospodarzy, którzy prowadzili już 2:0 w 12 minucie po bramkach Olafa Jasińskiego i Kuby Filutowskiego. W 19 minucie gola kontakowego zdobył Patryk Kostyra, po świetnej indywidualnej akcji. Pod sam koniec pierwszej połowy Olaf Jasiński kopnął leżącego Jakuba Raciborskiego w głowę, za co natychmistowo został ukarany czerwoną kartką. Sam poszkodowany nie wytrzymał emocji i ruszył z pięściami do rywala, przez co również został wyrzucony z boiska. W trakcie przerwy obydwie drużyny ponownie zaczęły się przepychać i "rzucać" w swoją stronę różnego typu obelgami. Kolejne kary zostały rozdane Markowi Kortale i Mariuszowi Kurczyńskiemu. Druga część spotkania była o wiele spokojniejsza, a CU złapała rytm i zaczęła grać jak z nut. Dzięki skutecznej grze w defensywie jak i w ofensywie sukcesywnie przybliżali się do zwycięstwa zdobywając kolejne bramki. Końcowy wynik spotkania to 2:6 dla Contry United, które dzięki temu, dopisała na swoje konto, kolejne, cenn trzy "oczka".