( 3 : 3 )
2020 - 2. Liga Zimowa

141' Jony Kraayenbrik Argentina FC
118' Jony Kraayenbrik Argentina FC
113' Mariano Konopka Argentina FC
106' Jony Kraayenbrik Argentina FC
148' Korneliusz Troszczyński St. Varsovia
137' Mariusz Libudzki St. Varsovia
135' Marek Kwiatkowski St. Varsovia
126' Mariusz Libudzki St. Varsovia
124' Sebastian Murawski St. Varsovia
123' Karol Mroczkowski St. Varsovia
102' Sebastian Murawski St. Varsovia
113' Esteban Davalos Argentina FC
106' Mariano Konopka Argentina FC
148' Sebastian Murawski St. Varsovia
137' Karol Mroczkowski St. Varsovia
126' Korneliusz Troszczyński St. Varsovia
124' Kamil Małż St. Varsovia
123' Mariusz Kozioł St. Varsovia
1Sebastian Murawski St. Varsovia

W czwartym meczu dziewiątej kolejki Drugiej Ligi Zimowej Argentina FC podejmowała St. Varsovia. Z uwagi na wyższą pozycję w tabeli goście byli upatrywali w roli faworyta. Początkowe minuty faktycznie należały do drużyny Michała Witkowskiego. Szybko po rozpoczęciu spotkania bramkę na 1:0 zdobył Sebastian Murawski. Ku zdziwieniu wszystkich AFC równie szybko doprowadziła do remisu, a nawet wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Duet Jony Kraayenbrik i Mariano Konopka brylowali w destrukcji. Sensacyjne prowadzenie gospodarzy zakończyło się w dwudziestej czwartej minucie. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Karol Mroczkowski, a następnie Murawski wykorzystał podanie Kamila Małża, doprowadzając do wyrównania. Wynikiem 3:3 zakończyła się pierwsza połowa. Druga odsłona to już pełna dominacja Varsovii. Już w pierwszej minucie drugiej połowy do bramki trafił Mariusz Libudzki. Kolejne trafienia to zasługa Marka Kwiatkowskiego i ponownie Libuckiego, a także Korneliusza Troszczyńskiego. Jedyną bramkę po zmianie stron dla Argentiny zdobył Kraayenbrik. Spotkanie ostatecznie zakończyło się okazałym zwycięstwem drużyny Varsovii 7:4, która wciąż liczy się w walce o czwarte miejsce w lidze. Natomiast Argentina FC zakończyła sezon na przedostatnim miejscu w tabeli.