( 2 : 4 )
2020 - 2. Liga Zimowa

141' Maciej Kucharski KS Precyzyjny Browar
141' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
136' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
133' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
126' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
126' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
124' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
120' Maciej Kucharski KS Precyzyjny Browar
120' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
115' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
141' Bartek Błesnowski KS Precyzyjny Browar
141' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
126' Mateusz Gębarowski KS Precyzyjny Browar
124' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
120' Artur Zawadziński KS Precyzyjny Browar
1Damian Falęta KS Precyzyjny Browar

W trzecim spotkaniu dziewiątej  kolejki Drugiej ligi Zimowej na przeciw siebie stanęły  drużyny Junaka oraz KS Precyzyjnego Browaru. Dla KS PB był to ważny mecz, który miał mu zapewnić tytuł wicemistrza drugiej ligi szóstek. Przechodząc do zawodów, znacznie lepiej rozpoczęli je faworyci, którzy po kwadransie prowadzili 1:0, a na listę strzelców wpisał się Rafał Goluch. Do wyrównania chwilę potem doprowadził jednak Paweł Groszkowski, po podaniu Alka Sałajczyka. Po około 120 sekundach KS PB  znowu prowadziło, a bramkę na 2:1 zdobył Damian Falęta. Chwile później wynik na 3:1 podwyższył Maciej Kucharski, który pokonał bramkarza rywali pięknym strzałem z dystansu. To nie był koniec strzelania, bo tuż przed przerwą najpierw gola kontaktowego zdobył Łukasz Wesołowski, ale po kolejnej minucie rezultat pierwszej połowy na 4:2 ustalił Goluch. Po przerwie od samego początku zaatakowali goście. W dwudziestej szóstej minucie Artur Zawadziński zdobył bramkę po indywidualnej akcji, a w przeciągu kilku sekund ponownie na listę strzelców wpisał się Goluch. Cztery minuty później szczelną defensywę Browaru przełamał ponownie Paweł Groszkowski. Kluczowy dla rozstrzygnięcia tego spotkania był gol Golucha w trzydziestej szóstej minucie, który dał wiceliderowi prowadzenie 8:4. Od tej chwili, przebieg meczu był już pod pełną kontrolą zespołu Michała Kucharskiego. Goście zdobywali kolejne bramki i nie dali już sobie wyrwać prowadzenia do końca meczu. Podsumowując, KS Precyzyjny Browar pewnie pokonał Junaka 10:6 i obronił tym samym drugą pozycję w tabeli, przypieczętowując wicemistrzostwo Drugiej Ligi Zimowej.