( 1 : 3 )
2020 - 1. Liga Zimowa

150' Maciej Kurpias Papadensy
143' Maciej Kurpias Papadensy
137' Adrian Strąk Papadensy
104' Maciej Kurpias Papadensy
149' Paweł Paczek Drink Team
149' Dominik Kaczmarek Drink Team
136' Paweł Paczek Drink Team
131' Paweł Paczek Drink Team
125' Rafał Niedbała Drink Team
118' Piotr Szestakowicz Drink Team

Jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań ósmej kolejki, Pierwszej Ligi Zimowej był z całą pewnością klasyk Ligi Bemowskiej, w którym zmierzyły się ze sobą ekipy Papadens'ów oraz Drink Teamu. Stracie to lepiej rozpoczęło się dla pierwszej z tych drużyn, bo już w czwartej minucie na prowadzenie wyprowadził ich Marek Wójcik. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać, bo już trzy minuty później mieliśmy wyrównanie wyniku za sprawą trafienia Jarosława Łowickiego. Na następną bramkę musieliśmy poczekać aż do osiemnastej minuty kiedy to Waldemar Kaczmarek pewnie umieszcza piłkę w siatce po podaniu Piotra Szestakowicza. Pod sam koniec pierwszej części spotkania, chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego piłkę w siatce ponownie umieścił Jarosław Łowicki co pozwoliło Drink Teamowi zejść na przerwę z dwubramkową przewagą. Po zmianie stron DT kontynuowało swój marsz po zwycięstwo, czego skutkiem było podwyższenie rezultatu do stanu 1:5 za sprawą trafień Jarosława Łowickiego oraz Kuby Strzałkowskiego. Dopiero w 37 minucie Papadensy wzięły się za odrabianie strat. Do siatki rywala trafiali Kuba Michalik oraz braci Adriana i Cezarego Strąk dzięki którym przewaga Drink Teamu została zniwelowana do ledwie jednego trafienia. Taki wynik utrzymywał się aż do czterdziestej ósmej minuty kiedy to sprawy w swoje ręce ponownie wziął Jarosław Łowicki, który dwukrotnie umieścił piłkę w siatce, dając pewne zwycięstwo swojej drużynie. Końcowy rezultat to 8:5 dla DT, który dzięki świeżo zdobytym punktom wskoczyli na siódme miejsce w tabeli Pierwszej Ligi Zimowej.