( 3 : 3 )
2020 - 1. Liga Zimowa

130' Maciej Skurzyński Chemik Bemowo
128' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
114' Kamil Kudelski Chemik Bemowo
107' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
104' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
149' Piotr Kosik Zmarnowane Talenty
136' Sergiej Karnicki Zmarnowane Talenty
119' Artur Jarosz Zmarnowane Talenty
116' Marcin Boruń Zmarnowane Talenty
103' Maks Mazur Zmarnowane Talenty
128' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
114' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
107' Norbert Jędrzejczyk Chemik Bemowo
104' Piotr Urbański Chemik Bemowo
149' Marcin Boruń Zmarnowane Talenty
136' Artur Jarosz Zmarnowane Talenty
119' Piotr Kosik Zmarnowane Talenty
116' Maks Mazur Zmarnowane Talenty
103' Artur Jarosz Zmarnowane Talenty
1Damian Świerblewski Chemik Bemowo

Jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań siódmej kolejki Pierwszej Ligi Zimowej był mecz, w którym zmierzyły się ze sobą ekipy Chemika Bemowo i Zmarnowanych Talentów. Zdecydowanym faworytem była tutaj ekipa Adriana Bery, która przestępowała do tego starcia z pozycji lidera. Mecz zdecydowanie lepiej zaczął się dla faworyzowanych graczy w zielonych trykotach, którzy potrzebowali niespełna czternastu minut, żeby zbudować sobie niemalże bezpieczne, dwubramkowe prowadzenie. Pod sam koniec pierwszej części spotkania formacja defensywna gospodarzy poczuła się zbyt swobodnie, przez stracili koncentracje, z czego skrzętnie skorzystali rywale, zdobywając dwie bramki w niespełna pięć minut, ustalając rezultat do przerwy na 3:3. Po zmianie stron CB zaczęło nacierać na bramkę rywale z nową siłą, dzięki której wyszli na trzybramkowe prowadzenie w nieco ponad dziesięć  minut. Na odpowiedź rywali nie trzeba było długo czekać, bo już dwie minuty później na tablicy widniał wynik 6:4. Ostatnie chwile spotkania należały do ZT, którzy nieustannie atakowali na bramkę, podmęczonych już rywali. Udało im się nawet zdobyć gola kontaktowego w czterdziestej dziewiątej  minucie spotkania, ale na więcej zabrakło i sił i czasu. Końcowy wynik 6:5 dla Chemika Bemowo pozwolił mu utrzymać samotne prowadzenie w tabeli Pierwszej Ligi Zimowej, a do szóstego tryumfu w sezonie poprowadził go autor hattrickaDamian Świerblewski