( 2 : 1 )
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

148' Dominik Marusiak Janusze na Pikniku
123' Maciej Bartosiewicz Janusze na Pikniku
105' Conrado Mollza Janusze na Pikniku
124' Maciej Rak KTS Chimera
105' Dawid Molenda Janusze na Pikniku
124' Michał Witkowski KTS Chimera
1Maciej Bartosiewicz Janusze na Pikniku

Janusze na Pikniku kontynuują swoją zwycięską passę i również po czwartej kolejce Trzeciej Ligi Szóstek dopisali na swoim koncie kolejne trzy punkty, tym razem w pokonanym polu pozostawiając KTS Chimerę. Już na początku meczu objęli oni prowadzenie po trafieniu Conrado Mollzy, który na bramkę zamienił podanie Dawida Molendy. Taki wynik utzrymywał się przez większość pierwszej połowy i dopiero tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył świetnym strzałem z dystansu Maciej Bartosiewicz. Zawodnicy KTS nie pozstawali im jednak dłużni i już w nastepnej akcji bramkę kontaktową zapisał na swoim koncie Maciej Rak i na przerwę obie ekipy schodziły przy stykowym wynikiu 2:1. Przez praktycznie całą drugą część meczu trwała zacięta walka, jednak akcja toczyła się głównie w środku pola, przez co sytuacje podbramkowe należały do rzadkości. Wynik starcia zmianieł się dopiero na dwie minuty przed końcem kiedy to po indywidualnej akcji bramkarza rywali pokonał Dominik Marusiak, ustalając wynik meczu na 3:1.