( 0 : 3 )
Jesień 2019 - 3. Liga 6x6

132' Jakub Zarzycki Gang Dzbanów
126' Jakub Zarzycki Gang Dzbanów
150' Conrado Mollza Janusze na Pikniku
143' Michał Paluch Janusze na Pikniku
142' Damian Boguszewski Janusze na Pikniku
141' Damian Boguszewski Janusze na Pikniku
138' Dawid Molenda Janusze na Pikniku
131' Dawid Molenda Janusze na Pikniku
129' Conrado Mollza Janusze na Pikniku
128' Maciej Bartosiewicz Janusze na Pikniku
127' Dawid Molenda Janusze na Pikniku
118' Michał Paluch Janusze na Pikniku
106' Maciej Bartosiewicz Janusze na Pikniku
104' Conrado Mollza Janusze na Pikniku
126' Max Bonder Gang Dzbanów
150' Dawid Molenda Janusze na Pikniku
142' Michał Paluch Janusze na Pikniku
141' Michał Paluch Janusze na Pikniku
138' Conrado Mollza Janusze na Pikniku
131' Maciej Bartosiewicz Janusze na Pikniku
129' Dawid Molenda Janusze na Pikniku
128' Dominik Lutostański Janusze na Pikniku
127' Krzysztof Żak Janusze na Pikniku
106' Dawid Molenda Janusze na Pikniku
1Dawid Molenda Janusze na Pikniku

W konfrontacji Gangu Dzbanów i Januszy na Pikniku ekipa nominalnych gospodarzy zebrała się w pięciu zawodników, ale na wspaniały gest fair-play zdecydowali się zawodnicy aktualnego lidera i mimo szerokiej kadry postanowili również zagrać w pięciu. Na boisku jednak nie było mowy o żadnej taryfie ulgowej i JnP od pierwszego gwizdka narzucili swoje warunki. I już w 4 minucie wynik otworzył Conrado Mollza. Po niespełna 120 sekundach kapitalnie huknął zza połowy Maciej Bartosiewicz i było już 0:2. Jeszcze przed przerwą na 0:3 podwyższył Michał Paluch i takim też rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona. Tuż po zmianie stron gospodarze zdobyli bramkę za sprawą Jakuba Zarzyckiego, ale to była tylko płachta na byka dla dobrze dysponowanych „Januszy”. Po chwili na 1:4 strzelił Dawid Molenda, a tuż po nim kolejnym fantastycznym golem, tym razem z własnego pola karnego, popisał się Bartosiewicz. Po 31 minutach było już 1:6, a na listę strzelców wpisywali się Mollza i Molenda. Potem Zarzycki po solowy rajdzie zdobył zmniejszył na 2:6, ale końcówka tego widowiska należała do drużyny w fioletowych trykotach. Zdołali oni w tym czasie podwoić swój dorobek bramkowy, nie tracąc przy tym już żadnego gola. Królem polowania został, jak zwykle, Dawid Molenda (hat-trick i trzy asysty), ale świetne zawody zagrali też wspomniani Mollza, Paluch czy Bartosiewicz. Ogólnie o całym zespole można było mówić w samych superlatywach. Finalny wynik 2:12 mówił sam za siebie. Janusze na Pikniku nie zwalniają tempa i są już o włos od przypieczętowania tytułu. Gang Dzbanów musi zaś popracować nad poprawą frekwencji, jeśli myśli o poprawie swojej sytuacji w tabeli.